Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виско за Applause (Фероза)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Виско за Applause (Фероза)

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Привет!
    Аз отдаявна знам че се намират, но сега реших да го сменям.
    Принципно, има вариант и да го върна и сменя ако не става. Цените доста паднаха от каквито бяха преди години, та не знам дали рециклирането + разкарването би ми излязло кой знае колко по-евтино.
    Допреди някой и друг месец го чувах по малко, но напоследък изобщо и тенденцията е стрелката да ми отива към средата и дори леко да я прескача, а това не ми харесва, предвид, че още не е истинско лято.
    На старата ми кола / мицубишито / бях със виско което не работеше като новите ...та го дублирах със една ел перка . За село изкачването е 6 км...на 2-3...и ако съм и с ремаркето , но системата се справяше.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #17
      От: Виско за Applause (Фероза)

      Адаш, няма да ми излезе инвестицията колкото ново виско. Отделно ТНТМ-то и изконното нямане на време. Три коли ми са на главата. Днеска цел ден с Кията се занимавах.
      Лани катерех към вилата с половин тон вода в ремаркето и двеста в багажника и не ми е прескачала средата, ама явно е сдало багажа тотално. Няма следи от прегрявания и гарнитури никакви. И слава Богу!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #18
        От: Виско за Applause (Фероза)

        Колеги не купуваите тези боклуци,нямат ништо общо с виско!За 1година смених 3броя с различни етикети и ни едно хе заработи.Истината е Сливен или много пари.Има разлика в отворите за сахват наперката,39 нли40 мм.Успех с ремонта.

        Коментар


        • #19
          От: Виско за Applause (Фероза)

          Първоначално публикуван от jiko64 Преглед на мнение
          Колеги не купуваите тези боклуци,нямат ништо общо с виско!За 1година смених 3броя с различни етикети и ни едно хе заработи.Истината е Сливен или много пари.Има разлика в отворите за сахват наперката,39 нли40 мм.Успех с ремонта.
          И аз имам съмнения , че тези от 100-150 лв. няма да са читави . Не че има кой знае какво в едно виско , но на скоро търсих заден стоп за Ферозата и чисто нов от Германия е 300 лв. с доставката.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            От: Виско за Applause (Фероза)

            По налисаноито по-горе от Delcho, специално за Shimahide, и при тераното се държи така - зимата на студено е зацепило, докато двигателя не стопли виското, което е доста неприятно. За сметка на това при студено време зацепва със закъснение - преди години насред зимна снежна разходка при отрицателни температури щях да прегрея тераното.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X