Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

    На пръв поглед, ако са(а май са)като на фероза стават от "Жук" , пробвай "Форд транзит", там е един лист, но пък е от бус и ги има по вторичните суровини.
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

    Коментар


    • #62
      От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

      Ползвай само основния лист, а другите подлагай от каквото ти падне. Волга, Жук, Ниса, каквото намериш.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #63
        От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

        Благодаря ви!!! И двата отговора общо взето ми решават проблема. Само да попитам тразита коя година трябва да е и какъв седалков товарен и т.н защото ако наистина листа там е един дебел бих избрал него?

        Коментар


        • #64
          От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

          Колега, аз взех от УАЗ 469 и станаха, само отворите за централния болт се разминават.
          BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
          HONDA XR 600
          +359888311113; +359882208033
          0+

          Коментар


          • #65
            А след като се разминават как реши проблема с нов отвор ли или ?

            А и нещо друго се сетих жилото на съединителя да е съвместимо от нещо друго ?
            Последно редактирано от CarTest™; 05-12-12, 15:43.

            Коментар


            • #66
              От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

              Първоначално публикуван от Coolpapabel Преглед на мнение
              А след като се разминават как реши проблема с нов отвор ли или ?

              А и нещо друго се сетих жилото на съединителя да е съвместимо от нещо друго ?
              Колега, подробно съм описал в тази (http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=155740) тема интервенцията с ресорите.
              BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
              HONDA XR 600
              +359888311113; +359882208033
              0+

              Коментар


              • #67
                От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                Благодаря колеги!!! Сложих от ниса със малко е по къс и тесен от оригиналния но ще върши работа!

                Коментар


                • #68
                  От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                  Здравейте и от мен ...някой заменял ли е ресьорите на фероза с някакви други от друфи марки без преправки (р.б. казаха ми , че от Уаз ставали, но нещо не ми се вярва) , че мен ме тресе този проблем и трябва да сменам листи че имам счупени ресьорни листи от всяка страна по 1-2 , че и две скоби няма....
                  И в тази връзка някой читав майстор в Бургас за тези ресьори , че за свалянето и качването ми искат двойно повече от направата на самите ресьори ( 60 лв. направа 80 лв. сваляне и качване) ... а дали са нормални тези цени според тези който са се сблъсквали с проблема...????

                  Коментар


                  • #69
                    От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                    Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
                    Здравейте и от мен ...някой заменял ли е ресьорите на фероза с някакви други от друфи марки без преправки (р.б. казаха ми , че от Уаз ставали, но нещо не ми се вярва) , че мен ме тресе този проблем и трябва да сменам листи че имам счупени ресьорни листи от всяка страна по 1-2 , че и две скоби няма....
                    Без преправяне, от Роки. От УАЗ стават, но с преправяне, иначе моста ще ти мръдне с около 10 см. напред.

                    Поздрави.
                    BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                    HONDA XR 600
                    +359888311113; +359882208033
                    0+

                    Коментар


                    • #70
                      От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                      Мда...оказа се , че предния собственик е правил сбирщайн ресьори и сега май и аз съм по този път....от едната страна са 3 листа от другата 4 листа , но са с ралична дебелина. Набарах майстор в Бургас и сега ги прави от единия един от другия друг лист и купих 2 листа нови ...да видим какъв ще е резултата. Майстора ми вика абе нямаше ли клатене когато се возеше , че имало и разминаване в общата дебелина а аз си викам абе то в гората клатене колкото щеш де да знам че е от ресжорите ...абе голяма галимация ама като нема денги за оригинални части......абе то англичаните са го казали ...Не съм достатъчно богат за да купувм ефтино... ама аз ако получавах тяхната заплата и аз щях да ги говоря такива ....айде наздраве, че ми изчезнаха коледните надбавки на дадени от Дянков ----отидоха в ресьори

                      Коментар


                      • #71
                        От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                        Бензинова помпа:
                        От корозия на корпуса протече помпата и се наложе да търся. По Симеон има китайски, които стават и са по 140 лв. Интересното е, че старата се оказа от Мерцедес. Намерих си същата за 15 лв от Мерцедес 190Е, 2.0, 135 кс. Парт номера е 002 091 97 01.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #72
                          От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                          Колеги интересува ме освен семеринги какви други гумени части и прахоуловители има в предничт мост на Daihatshu Roki 2.8TDi и с какво могат да се заменят.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                            Предният мост на Рокито има 5 семеринга общо - два на главините, два в ръкавите, един на фланеца за кардана.
                            Няма смисъл да се заменят с каквото и да е, струват по 2-3 лева и ги има в магазините. Абсолютно стандартни размери са.

                            Гумени уплътнения има на сферите. Представлява кръгла гумена лента. Служи да обира греста от сферата. За заменяемост - съмнявам се да става от нещо друго.
                            Последно редактирано от Иван Горчев; 23-08-13, 13:45.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #74
                              От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                              Колеги някои да е сменял жило на ръчната на роки - дали става от фероза, днес загледах една фероза и видимо ми изглеждат еднакви жилата, много по лесно ще се намери от фероза ако стават. Същия въпрос и към накладките на барабаните?

                              Коментар


                              • #75
                                От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                                Накладките са същите. Жилото, вероятно и то, ма не мога да кажа със сигурност.
                                Рулетката може.


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image141.jpg
Прегледи:2
Размер:62.0 КБ
ID:5514542


                                Има тема за задните накладки в подфорума.
                                Последно редактирано от TigerHunter; 30-08-13, 20:07.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X