Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шум при работа на студен двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Шум при работа на студен двигател

    Иване,вчера един приятел ми се оплака от подобен шум и знаеш ли какво се оказало-скърцала или стържела оста на делкото/дистрибутора/.Провери и тази версия,макар че като знам къде е навряно-аз едвам си смених палеца.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #17
      До: Шум при работа на студен двигател

      При мен в виското със сигурност. Изследвах го преди няколко дни.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #18
        До: Шум при работа на студен двигател

        Аве я си карайте колите и не се превръщайте в авто параноици,всички коли и двигатели си променят звука,когато темп.паднат под 0.На всичките ми коли които съм имал винаги са звучели по друг начин при тези температури и после като позагреят малко всичко си става ок .Съвета ми е да не се вманиачавате толкова в тези шумове.

        Коментар


        • #19
          До: Шум при работа на студен двигател

          Първоначално публикуван от zillius Преглед на мнение
          Аве я си карайте колите и не се превръщайте в авто параноици,всички коли и двигатели си променят звука,когато темп.паднат под 0.На всичките ми коли които съм имал винаги са звучели по друг начин при тези температури и после като позагреят малко всичко си става ок .Съвета ми е да не се вманиачавате толкова в тези шумове.
          И аз съм на това мнение, но предполагам не знаеш точно за какъв шум става въпрос- с една идея по-отчетлив е от "нормалните" при минусови температури, затова и дискусията продължи...
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X