Обява

Свий
Няма добавени обяви.

daihatsu feroza тропане на заден капак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • daihatsu feroza тропане на заден капак

    здравейте нов собственик на фероза съм хвърлих пари да го постегна стана добре всичко имам едно тропане на задният капак в дупки

  • #2
    От: daihatsu feroza тропане на заден капак

    Здравей, да ти е честита и със здраве да си я ползваш.
    По проблема- три неща са заподозрени- панти, ключалка или резервна гума/стойката.
    Пантите ако са се поразбили може да ги усетиш лесно при отваряне/затваряне- врата опира в бронята.Моята закача леко, но не тропа.
    Резервната гума можеш да я изключиш като проблем като я свалиш и покараш без нея. Трябва да имаш предвид, че може тропането да намалее при свалянето на резервната гума дори и без тя да е основният виноник(заради намаленото тегло).
    За ключалката го имаше дискутирано, пробвай с търсачката.
    Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
    Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

    Коментар


    • #3
      От: daihatsu feroza тропане на заден капак

      Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
      Здравей, да ти е честита и със здраве да си я ползваш.
      По проблема- три неща са заподозрени- панти, ключалка или резервна гума/стойката.
      Пантите ако са се поразбили може да ги усетиш лесно при отваряне/затваряне- врата опира в бронята.Моята закача леко, но не тропа.
      Резервната гума можеш да я изключиш като проблем като я свалиш и покараш без нея. Трябва да имаш предвид, че може тропането да намалее при свалянето на резервната гума дори и без тя да е основният виноник(заради намаленото тегло).
      За ключалката го имаше дискутирано, пробвай с търсачката.
      С две ръце за колегата дал ти е отговора
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        От: daihatsu feroza тропане на заден капак

        Първоначално публикуван от джедамастър Преглед на мнение
        здравейте нов собственик на фероза съм хвърлих пари да го постегна стана добре всичко имам едно тропане на задният капак в дупки
        здравей колега щом ти тропа задния капак значи всичко друго е наред така че свиркай си , между другото самозалепващите ленти за врати вършат работа или поне ще разбереш от къде точно е проблема
        Audi a4 2,5 tdi
        Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
        Не всичко, което има две бузи е лице!

        Коментар


        • #5
          От: daihatsu feroza тропане на заден капак

          Аз пък не разбрах какво е заден капак!Ако се има предвид задната врата,която има капак отвътре и е пълна с разни карантии като чистачка и др.нещата са различни.
          Общо взето гадаенето даже без снимки от растояние си е чиста езотерика,нумерология и биоенерготерапия от най-висока класа.
          Иначе може да хлопа и някой от горните капаци/така наречения твърд покрив или люк/!
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X