От: Предложение за среща на Ферозаджии от София.
И аз ще се включа,зависи коя дата ще измислите
И аз ще се включа,зависи коя дата ще измислите

... сега за момента всичко е ок и с удоволствие бих споделил разходката със себеподобни
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар