Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Положение на стрелката за температура

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Положение на стрелката за температура

    Днеска направих пробата с вестника на руло и успях да спра перката, което ме радва.
    Понеделник или вторник ще я закарам за центровка, че така става само за градско ползване до 3-та

    Коментар


    • От: Положение на стрелката за температура

      И на вълничките трябва да можеш да я спреш. Рано е на виското да включва, поне не преди средата.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • Привет и от мен стрелката за температурата не би ли трябвало при загрял двигател да стои вертикално,както е при повечето коли?При мен имам чувството че не загрява както трябва,изпарителя е вързан последователно на парното (така ли трябва да е). Термостата е нов не знам каква марка е и как е поставен не съм го монтирал аз.

        Коментар


        • Ниски са тези показания .
          Премери реално колко е температурата на водата и след това може да се търси къде е проблема .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • Къде да я измеря за по точно,във радиатора ли или на мястото където е закачен датчика

            Коментар


            • Първоначално публикуван от jivko.r Преглед на мнение
              Къде да я измеря за по точно,във радиатора ли или на мястото където е закачен датчика
              Например взимаш един инфрачервен термометър и мериш на изходящата тръба на водата от двигателя към радиатора .
              Като замериш , пиши какви са показанията и след това да я умуваме .
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Нямах такъв под ръка използвах термометър за камина,който е със сонда отвих капачката на загрял двигател,малко рисковано беше.Топнах термометъра в радиатора отчете 80 градуса

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X