Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фарове за Роки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фарове за Роки

    Дойде ред на фаровете. В момента габаритите светят по-добре от късите... Рефлекоторите са тръгнали бавно и сигурно. Върти ми се идеята за фарове от Голф 2, големите кръгли, да видим дали ще стане.

    Някой правил ли е нещо подобно?
    Някъде бях попадал на тема, че колега е монтирал фарове от Шкода, но не успях да я намеря.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    От: Фарове за Роки

    Те шкода, гоуф, гейкласа и прочее са еднакви.
    Важно е захвата към купето да пасне.
    Най-добре вземи от гоуф единичка - те са с най-прост захват и би трябвало да станат на всичко
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Фарове за Роки

      А, нали! А нас, с квадратните фарове, кучета ни яли....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Фарове за Роки

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        А, нали! А нас, с квадратните фарове, кучета ни яли....
        Квадратни продават чисто нови в еврото бе. Кетайци верно ама са си нови
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Фарове за Роки

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Квадратни продават чисто нови в еврото бе. Кетайци верно ама са си нови
          Дори да окьоравея, кетайско не слагам...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Фарове за Роки

            Ъ, квадратни да искаш!
            Имам истински японски от Фероза, не са мръднали. Така седят на маската, още не съм ги свалял. Сигурно са си даже с оригиналните крушки
            Поне на моята черветана си бяха оригиналните. Фаровете са IKI или нещо подобно.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              От: Фарове за Роки

              И кръглите от Голф, и квадратние, са възможно най-разпространените фарове въобще. Квадратни примерно от Renault Rapid са същите. На ферозата захватите са като на жигула - с отделна рамка. Предполагам и кръглите на рокито са така.

              Срещу 100-ина лева можете да се сдобиете с добри като качество голфови с право стъкло. Единствения "минус" е че имат и дупка за габарит, но пък за сметка на това фасунги за тая дупка при арабите с части втора ръка по симеон могат да се вземат за жълти стотинки, че и габарита можете да си сложите във фара, та следващия път като потрошите някой мигачогабарит, да си сложите от голф единичка за 5 кинта бройката.

              Голфа е сила велика, ей!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Фарове за Роки

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                И кръглите от Голф, и квадратние, са възможно най-разпространените фарове въобще. Квадратни примерно от Renault Rapid са същите. На ферозата захватите са като на жигула - с отделна рамка. Предполагам и кръглите на рокито са така.

                Срещу 100-ина лева можете да се сдобиете с добри като качество голфови с право стъкло. Единствения "минус" е че имат и дупка за габарит, но пък за сметка на това фасунги за тая дупка при арабите с части втора ръка по симеон могат да се вземат за жълти стотинки, че и габарита можете да си сложите във фара, та следващия път като потрошите някой мигачогабарит, да си сложите от голф единичка за 5 кинта бройката.

                Голфа е сила велика, ей!
                Точно така е идеята. Отделно ако става от Голф 2, то лесно се намират и фарове с лупи и може да се направи експеримент с ксенонови крушки без да се заслепяват насрещните. Ако не стане - здраве, поне ще са нови рефлекторите.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #9
                  От: Фарове за Роки

                  Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                  ...Голф 2, то лесно се намират и фарове с лупи...
                  Къде ги тия готови фарове с лупи за голф 2?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фарове за Роки

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Къде ги тия готови фарове с лупи за голф 2?
                    Довечера ще тормозя брат ми точно по този въпрос, сутринта каза, че ги има и са за около 100-тина лева комплекта, докато гледаше моите рефлектори и цъкаше...
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фарове за Роки

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      И кръглите от Голф, и квадратние, са възможно най-разпространените фарове въобще. Квадратни примерно от Renault Rapid са същите. На ферозата захватите са като на жигула - с отделна рамка. Предполагам и кръглите на рокито са така.

                      Срещу 100-ина лева можете да се сдобиете с добри като качество голфови с право стъкло. Единствения "минус" е че имат и дупка за габарит, но пък за сметка на това фасунги за тая дупка при арабите с части втора ръка по симеон могат да се вземат за жълти стотинки, че и габарита можете да си сложите във фара, та следващия път като потрошите някой мигачогабарит, да си сложите от голф единичка за 5 кинта бройката.

                      Голфа е сила велика, ей!
                      А дали са в комплект с лилави крушки, или требе допълнително да си ги закупя?
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фарове за Роки

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        А дали са в комплект с лилави крушки, или требе допълнително да си ги закупя?
                        Отделно са крушките, според вкуса на клиента.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фарове за Роки

                          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                          Довечера ще тормозя брат ми точно по този въпрос, сутринта каза, че ги има и са за около 100-тина лева комплекта, докато гледаше моите рефлектори и цъкаше...
                          Изтормози ли го,или да идваме да помагаме! Не за друго,ама и мойте са от кръглите!
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фарове за Роки

                            Има едни пичове в Стрелча които възстановяват рефлекторното покритие.
                            Миналия месец при тях оправих фаровете на Аудито на жена ми.
                            Много добре се получи. Разбира се колко дълготрайно ще е, за сега нищо не мога да кажа, времето ще покаже. Цената е според големината на рефлектора. За Аудито беше 60 лв. Не е нужно да ходиш до там. Точни са и работят с куриер и уговорки по телефона. При теб май проблема ще е, че стъклото е залепено и ще трябва да си го разлепиш. И после пак да го залепиш.
                            О899 2б2 1З2

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фарове за Роки

                              Да, брат ми си праща при тях халогените на пасата. Станаха доста добре.

                              Иначе сега ровя в каталога на един от магазините за авточасти. Излиза, че Роки и Паджеро 1-ца са с еднакви фарове, така че Крумка - измисля ли го аз - измислил си го и ти
                              На Гоуфа излизат малко по-различни, но не мога да разбера кое е за Гоуф 1 и кое за 2. Пред блока мерих диаметъра на фаровете на Рокито и на Гоуф 2-ка, еднакви са, 7,1" според ролетката.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X