Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание крадци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Внимание крадци

    E те от това оттърване няма.Лягат отдолу и със диамантена нишка я прерязват за отрицателно време.Спасението е въобще да няма катализатор.Да живее екологията.

    Коментар


    • #17
      От: Внимание крадци

      При положение, че повечето сме на газ нищо и няма на екологията.
      Оператор на италиански реактивен жребец

      Коментар


      • #18
        От: Внимание крадци

        Преди време ,точно след като бае Тошо падна, крадяха яко бензин, клекнахме с тогавашния ми шурей, в съседната кола, с кило ракия, разни мезета, и два чифта белезници(той беше охранител) , зачакахме - нощес, не се изпи много от алкохола - щот дойдоха, с туба, пирон, чук,леген и фуния.
        Малко бой, и двата чифта белезници тракнаха на задната броня на Ладата-нива, и така до сутринта си съхнаха там, а като стана 8.30 двамката отзад на бронята,с 20 само на смукач в районното, такъв смях падна по светофарите!
        Повече не ни пипнаха колите, но другите от блока продължаваха да реват!
        Последно редактирано от zmiata29; 07-06-11, 19:43.
        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

        Коментар


        • #19
          От: Внимание крадци

          Първоначално публикуван от slavitruck Преглед на мнение
          най добре е с пушката на балкона
          Това го играхме.
          Преди години се опитаха да ми отварят шофьорската вратата на ML с кози крак!!! Вътре у нас в двора.
          Два пъти за една и съща нощ. При, условие, че алармата му си работи. Беше чисто нов, на няма и месец.
          Стрелях във въздуха, а после аз излязох виновен.
          От полицията нищо не направиха, но ме предупредиха да правя каквото искам, но без оръжие и без бой.
          То какво остана, да ги бях черпил по една ракия !!!

          През април ми разбиха нов празен офис, пак вътре в двора, в деня преди да монтират алармата. Взеха вътрешното тяло на климатика, една дрелка и батерията в тоалетната. Имам малко куче в апартамента, което ги усети и се разлая, иначе щаха да вземат и външното тяло на климатика, а бяха източили и подготвили и бойлера. Даже бяха развити и винтовете на бравите на вътрешните врати, които бяха току-що монтирани и още стояха с ключовете на тях.

          В момента имам и втора, тиха аларма, на която датчиците са вкопани и скрити. Само звъни на GSM-a и праща SMS. Вързани са решетки, климатици, тръби, кабели и какво ли още не. Приготвил съм си и една стара двуцевка с няколко патрона с едра морска сол на удобно. Другия път ще им скърцат задниците с години. После полицаите да я мислят. Иначе оправия няма.

          Коментар


          • #20
            От: Внимание крадци

            правилно

            Коментар


            • #21
              От: Внимание крадци

              добре си го решил градски. Ако не им е солена манджата поне ще има откъде да вземат сол. На мен антената ми откраднаха. Сигурно сигнал от космоса ще хващат. За огромно съжаление напоследък зачестиха тези кражби и няма кой да ги спре освен ако сам не се окажеш на точното място и в точното време

              Коментар


              • #22
                От: Внимание крадци

                Това е истината, сам да се спасяваш, иначе няма кои да ти помогне.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X