Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-та джипка,пак КИА Вагон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 3-та джипка,пак КИА Вагон

    ЗДравейте колеги,отдавна не съм се появявал и писал тук,даже не можах да си намеря моята тема за джипа!Смених джипа с друга КИА ,само че внесен от Италия и преди 15-20дни пътувайки за Перник имах парно,но като се заприбирах към село ми направи впечатление че едвам се усещаше!!Антифриза го смених с нов,налял съм го както трябва и радиатора е пълен до горе!Предишниясобственик ми каза че са сменили радиаторчето на парното с ново!Възможно ли е това да се случва заради не изправен потенциометър за толо и студено,защото на таблото стрелката си държи малко под 90гр.и не мърда от там?!Някакви идей и предположения,и какво да направя че зимта без парно не става!!

  • #2
    Честито! Да не забравиш снимки!

    Ето ти я темата.

    На мен това има/няма парно, не ми харесва, ама хич. Поглеждай нивото на антифриза. А и сутрин на студено дали пали нормално или някой цилиндър го няма.

    Врътката за топло/студено не е потенциометър, а е на жило.

    Аз се радвах на отлично, бързо загряващо парно на бившата ми Кия


    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • буклас
      буклас коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря ПАвлине,няма да забравя за снимки,но сега това мие проблем и гледам да намеря адекватен начин за да го реша!Антифриза е на ниво(Муцуната на джипа във върло)и пълнене до горе и половината на разширителния съд!!!Така го напълних радиатора!!!Сутрин ппали от раз,и четирите цилиндъра работя добре,дюзоите също показват еднаква работа при диагностика!!!При мен врътката е на потенциометър(2002год. е)джипа

  • #3
    Благодаря ти че си ми намерил темата,аз снощи не можах да я намеря и сега ще имам две теми:2-рата и 3-таджипки!!!

    Коментар


    • #4
      Тази тема я закривам,оставам си на старата!!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X