ЗДравейте колеги,отдавна не съм се появявал и писал тук,даже не можах да си намеря моята тема за джипа!Смених джипа с друга КИА ,само че внесен от Италия и преди 15-20дни пътувайки за Перник имах парно,но като се заприбирах към село ми направи впечатление че едвам се усещаше!!Антифриза го смених с нов,налял съм го както трябва и радиатора е пълен до горе!Предишниясобственик ми каза че са сменили радиаторчето на парното с ново!Възможно ли е това да се случва заради не изправен потенциометър  за толо и студено,защото на таблото стрелката си държи малко под 90гр.и не мърда от там?!Някакви идей и предположения,и какво да направя че зимта без парно не става!!
							
						
					Обява
				
					Свий
				
			
		
	
		
			
				Няма добавени обяви.
				
			
				
	
3-та джипка,пак КИА Вагон
				
					Свий
				
			
		
	X
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 Честито! Да не забравиш снимки!
 
 Ето ти я темата.
 
 На мен това има/няма парно, не ми харесва, ама хич. Поглеждай нивото на антифриза. А и сутрин на студено дали пали нормално или някой цилиндър го няма.
 
 Врътката за топло/студено не е потенциометър, а е на жило.
 
 Аз се радвах на отлично, бързо загряващо парно на бившата ми Кия
 
 
 Nissan Terrano 2,7 TDI
 - 1 like
 - 
	
	
	
 Благодаря ПАвлине,няма да забравя за снимки,но сега това мие проблем и гледам да намеря адекватен начин за да го реша!Антифриза е на ниво(Муцуната на джипа във върло)и пълнене до горе и половината на разширителния съд!!!Така го напълних радиатора!!!Сутрин ппали от раз,и четирите цилиндъра работя добре,дюзоите също показват еднаква работа при диагностика!!!При мен врътката е на потенциометър(2002год. е)джипа
 
 
Активност за темата
				
					Свий
				
			
		
	В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.


 джипки!!!
джипки!!!
Коментар