Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sportage кабрио

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: KIA Sportage кабрио

    Първоначално публикуван от skapunk Преглед на мнение
    ЧЕСТИТО, Колега Kia-та е екстра!!! Аз карам същата вече година и нямам оплаквания а доста я тероризирам, особенно след като се зпознах със Соти доста ме надъха мислех си само на виличката да си ходя а вече съм снабден с GPS и всички offroad карти на България.
    Послушай съвета за механичните хъбове! Може да си ги поръчяш от една пловдивска фирма ако искаш мога да потърся кординати.
    Ако не е тайна за колко пари я взе и имаш ли представа от каде може да се намери ХАРД-ТОП защото аз съм само с мек таван и бих искал за зимата да се снабдя с такъв като твоя?
    При първа възможност ще ги сменя (хъбовете) Иначе с всичко както е описана я взех тънко 7 800 BGN в тази цена беше и инжекциона. За хард топа не знам от къде може да си вземеш. Моята си беше така

    Коментар


    • #17
      До: KIA Sportage кабрио

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Ванка,няма да имаш нужда.Тази кола има невероятно парно...
      За парното си прав, найстина е идеално!!! Притеснявам PVC стъклата да не се напукат от студа, макар че миналата зима си изкарах без проблем .

      Коментар


      • #18
        До: KIA Sportage кабрио

        Първоначално публикуван от Beco Преглед на мнение
        При първа възможност ще ги сменя (хъбовете) Иначе с всичко както е описана я взех тънко 7 800 BGN в тази цена беше и инжекциона. За хард топа не знам от къде може да си вземеш. Моята си беше така
        Аз тази Kia май я засекох миналата неделя по искарското дефиле да не ти е някаде там вилата? Мойта виличка е на Реброво може да сме комшии .

        Коментар


        • #19
          До: KIA Sportage кабрио

          Първоначално публикуван от skapunk Преглед на мнение
          Аз тази Kia май я засекох миналата неделя по искарското дефиле да не ти е някаде там вилата? Мойта виличка е на Реброво може да сме комшии .
          Щеше да е там, в село Ромча, ма... абе дълга и широка е все пак КИА-та е с нас и и се кефиме яко. Иначе най вероятно ние сме били

          Коментар


          • #20
            До: KIA Sportage кабрио

            Първоначално публикуван от Beco Преглед на мнение
            Щеше да е там, в село Ромча, ма... абе дълга и широка е все пак КИА-та е с нас и и се кефиме яко. Иначе най вероятно ние сме били
            Да не би да търсиш вила там?
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #21
              До: KIA Sportage кабрио

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              Да не би да търсиш вила там?
              Къща за целогодишно живеене, до 50 000 евро имаше една, още я има... но не успях да продам апартамента. Ако имаш оферта свиркай. Нещо не мога да ти пусна лично съобщение, така, че телефона ми е 0898 758582 става въпрос за по-бира

              Коментар


              • #22
                До: KIA Sportage кабрио

                Първоначално публикуван от skapunk Преглед на мнение
                Ако не е тайна за колко пари я взе и имаш ли представа от каде може да се намери ХАРД-ТОП защото аз съм само с мек таван и бих искал за зимата да се снабдя с такъв като твоя?

                Mалко късно, но виж това :

                http://www.rallytops.com/kia/sportage.html

                Коментар


                • #23
                  До: KIA Sportage кабрио

                  Първоначално публикуван от cancel Преглед на мнение
                  Гарнитура на клапаните-35.80лв.
                  Това за кой модел двигател е? Вчера проверявах за бензиновата с единия вал и ми казаха 9лв.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X