Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sportage кабрио

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KIA Sportage кабрио

    Капарирахме със съпругата този сладур :




    Данни:
    Дата на производство - ноември 1999 г.
    Тип двигател - Бензинов
    Мощност (к.с.) - 118 к.с.
    Скоростна кутия - Ръчна
    Категория - Къса база
    Пробег - 70000 км
    Цвят - Светло сив

    Особености:
    4x4
    ABS
    Airbag
    Аларма
    газов инжекцион тартарини 70000км
    Ел. Огледала
    Ел. Стъкла
    Имобилайзер
    Климатик
    Лети джанти
    Металик
    Нов внос
    Ролбари
    Серво управление
    Стерео уредба
    Халогенни фарове
    Центр. заключване
    Шибедах


    оригинал хард топ


    Много готина колица кажете ми обаче нещо повече +/- . За сега аз виждам само + те, но все пак кажете какво къде, как, колко.
    Основното което ме интересува сега е какви пари ще ми излезе подмяна на Ангренажни ремъци, ролко филтри. Кой сервиз бихте ми препоръчали. И ако може сервиз на Тартарини да направят диагностика и профилактика на инжекциона

  • #2
    До: KIA Sportage кабрио

    Соти е твоя човек. Сотиииииии.....

    П.С. Има си отделен раздел за КИА.

    Коментар


    • #3
      До: KIA Sportage кабрио

      Според това, което съм чул, за KIA SPORTAGE, си взел най доброто. Не преди 1998, и не след 2001.
      Бензин, с две врати. Супер. Когато се върне колегата Соти, и той ще каже, че най ги разбира, но аз това съм чул от него.
      Поздравления
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: KIA Sportage кабрио

        Кията е много хубава.Да си я караш безаварийно.Ето ти цените на някой части ,които смених на моята:

        Маслен филтър-10лв.
        Въздушен филтър-16.10лв.
        Масло-ОМВ Биксол10w40-4л-8.70на литър-34.80лв.
        Горивен Филтър-29.90лв.
        Ремък ангренажен-85лв.
        Гарнитура на клапаните-35.80лв.
        Ролка оптяжна-70лв.
        Ролка паразитна-102лв.
        Ляво външно каре с полуоската-100лв+7лв.транспортни разходи.
        Накладки-Delphi-75лв
        За гарнитурата на клапаните ме прецакаха ,тоест струва 16лв. И я смених втори път ,че първия път не ми я бяха сменили..
        Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

        Коментар


        • #5
          До: KIA Sportage кабрио

          Първоначално публикуван от cancel Преглед на мнение
          Кията е много хубава.Да си я караш безаварийно.Ето ти цените на някой части ,които смених на моята:

          Маслен филтър-10лв.
          Въздушен филтър-16.10лв.
          Масло-ОМВ Биксол10w40-4л-8.70на литър-34.80лв.
          Горивен Филтър-29.90лв.
          Ремък ангренажен-85лв.
          Гарнитура на клапаните-35.80лв.
          Ролка оптяжна-70лв.
          Ролка паразитна-102лв.
          Ляво външно каре с полуоската-100лв+7лв.транспортни разходи.
          Накладки-Delphi-75лв
          За гарнитурата на клапаните ме прецакаха ,тоест струва 16лв. И я смених втори път ,че първия път не ми я бяха сменили..
          Мерси супер дано не опирам сега да карета и полуоски

          Коментар


          • #6
            До: KIA Sportage кабрио

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Соти е твоя човек. Сотиииииии.....

            П.С. Има си отделен раздел за КИА.
            Сотииииииии

            П.С. Нов съм и се чудех къде да я пъхна. Радвам се че форума е жив
            Последно редактирано от Beco; 26-08-08, 09:27.

            Коментар


            • #7
              До: KIA Sportage кабрио

              Соти явно е на почивка. Сега му звънях, но телефонът му изключен. Сигурно няма обхват, камо ли достъп до интернет. Обаче, бъди сигурен, че като се върне ще получиш отговори на всичките си въпроси, че даже и на такива за които не си си и помислял да зададеш.

              Коментар


              • #8
                До: KIA Sportage кабрио

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Според това, което съм чул, за KIA SPORTAGE, си взел най доброто. Не преди 1998, и не след 2001.
                Бензин, с две врати. Супер. Когато се върне колегата Соти, и той ще каже, че най ги разбира, но аз това съм чул от него.
                Поздравления
                Мерси

                Коментар


                • #9
                  До: KIA Sportage кабрио

                  Соти е на море Но ако се интересуваш нещо за кията питай .... и аз имам вече впечатления
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • #10
                    До: KIA Sportage кабрио

                    Опа...отбора на КИА-джиите расте.Честито,колега за правилния избор.Да навъртиш много безпроблемни километри с това бижу.
                    Това е най-доброто от КИА Спортидж.В смисъл,модела с най-малко проблеми.Единственото слабо място са заводските вакуумни хъбове,лечението е просто-сменят се с ръчни.
                    Казваш газова Тартарини...мисля че имат сервиз в София.Ти откъде си,че не пише?То,най-много горивни филтър да трябва да се смени.Но ако не е настроена правилно има вероятност да "пука" при палене и тогава дава фира МАФ-а(скъп е),а той пък дава други ядове...Но ако върви нормално и не свети ЧЕК-а,няма проблем.Това е което се сещам в момента.Иначе здрав и безпроблемен двигател,добра електроника,скорости и раздатка-Гетрак,усилени диференцияли и полуоски,усилена ходова част.От КИА са си решили проблемите със закупуването на лицензи от правилните марки...
                    Какво мислиш да правиш с тази кола?
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      До: KIA Sportage кабрио

                      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                      Опа...отбора на КИА-джиите расте.Честито,колега за правилния избор.Да навъртиш много безпроблемни километри с това бижу.
                      Това е най-доброто от КИА Спортидж.В смисъл,модела с най-малко проблеми.Единственото слабо място са заводските вакуумни хъбове,лечението е просто-сменят се с ръчни.
                      Казваш газова Тартарини...мисля че имат сервиз в София.Ти откъде си,че не пише?То,най-много горивни филтър да трябва да се смени.Но ако не е настроена правилно има вероятност да "пука" при палене и тогава дава фира МАФ-а(скъп е),а той пък дава други ядове...Но ако върви нормално и не свети ЧЕК-а,няма проблем.Това е което се сещам в момента.Иначе здрав и безпроблемен двигател,добра електроника,скорости и раздатка-Гетрак,усилени диференцияли и полуоски,усилена ходова част.От КИА са си решили проблемите със закупуването на лицензи от правилните марки...
                      Какво мислиш да правиш с тази кола?
                      И аз така чух, че са най доброто
                      Иначе сервиз на "Тарантини" в София няма, има в Пловдив. Газовата е инжекцион така, че ядове с пукане няма надявам се.Не съм забелязал и аз, а самата кола си върви доста нормално. Виждам обаче, че си доста светнат ако имаш нещо повече като идеи за "чека" казвай . Ако си от София и ти мое да пинем по едно за моя сметка.
                      От София съм а джипчо го взимам, защото си купуваме къщурка в едно селце до София, и ни трябва някой да ни катери .

                      Коментар


                      • #12
                        До: KIA Sportage кабрио

                        Първоначално публикуван от Beco Преглед на мнение
                        И аз така чух, че са най доброто
                        Иначе сервиз на "Тарантини" в София няма, има в Пловдив. Газовата е инжекцион така, че ядове с пукане няма надявам се.Не съм забелязал и аз, а самата кола си върви доста нормално. Виждам обаче, че си доста светнат ако имаш нещо повече като идеи за "чека" казвай . Ако си от София и ти мое да пинем по едно за моя сметка.
                        От София съм а джипчо го взимам, защото си купуваме къщурка в едно селце до София, и ни трябва някой да ни катери .
                        От София съм и с удоволствие ще се видим.Но предупреждавам,че съм заразен.С много лоша болест.Казва се хард-офроуд.Моята КИА е същата,2-врата,но вече е на редукторни мостове...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          До: KIA Sportage кабрио

                          Виждам я на снимката, много е яка, но моите цели са други

                          Коментар


                          • #14
                            До: KIA Sportage кабрио

                            ЧЕСТИТО, Колега Kia-та е екстра!!! Аз карам същата вече година и нямам оплаквания а доста я тероризирам, особенно след като се зпознах със Соти доста ме надъха мислех си само на виличката да си ходя а вече съм снабден с GPS и всички offroad карти на България.
                            Послушай съвета за механичните хъбове! Може да си ги поръчяш от една пловдивска фирма ако искаш мога да потърся кординати.
                            Ако не е тайна за колко пари я взе и имаш ли представа от каде може да се намери ХАРД-ТОП защото аз съм само с мек таван и бих искал за зимата да се снабдя с такъв като твоя?

                            Коментар


                            • #15
                              До: KIA Sportage кабрио

                              Ванка,няма да имаш нужда.Тази кола има невероятно парно...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X