Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
    По добре да не разбираш защо са подвижни в средата.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Понякога се случва и да разбереш.

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        По добре да не разбираш защо са подвижни в средата.
        може би при удар волана да не те удари в носа или нейде другаде
        Цената няма значение,стига да е евтино.

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Точно, ама да не ти се налага да го усетиш.

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
            Точно, ама да не ти се налага да го усетиш.
            Добре адаш,стария който свалих с този болт ми се струва няма да мръдне на никъде.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180615_203546.jpg
Прегледи:1
Размер:589.3 КБ
ID:5791903на снимката долния е другия който монтирах,за него съм съгласен че ще поддаде при ударНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180607_173939.jpg
Прегледи:1
Размер:735.7 КБ
ID:5791904
            Цената няма значение,стига да е евтино.

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Ако трябва да съм честен въобще не съм поглеждал на мойта кормилния прът какъв е. Патил съм при челен удар и знам колко е важно воланът да не се запознава с лицето. Днес ще хвърля един поглед.

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Така ...
                В късния дъждовен неделен ден КИА-кът реши да си покаже рогцата. Ей тази, черната помпичка, която предполагам, че е конструктивно авторство на предишния собственик взе, че се скъса. Леко се е прокъсала в долния край и смуче ли, смуче. Въздух де!
                Някой знае ли откъде може да се сдобия с подобна финтифлюшка, или да си намеря подходящо маркуче и да реша проблема по български. За една година не съм се докосвал до помпичката и не знам защо ли ми е.
                Вие сте на ход, Колеги!

                На ход, ама нещо не мога да кача снимките, че са големи. Малко помощ от някой?
                Последно редактирано от SMITH 357; 17-06-18, 18:40.
                Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Дай да я видим, де!

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Някой да направи жест и да качи снимките, че са големи?
                    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                      Някой да направи жест и да качи снимките, че са големи?
                      Чети тука ...https://www.offroad-bulgaria.com/sho...19#post3335219
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Компресора на климатика не иска да тръгне,ремъкът буксува и пищи на умряло.
                        Ще пробвам да го раздвижа ръчно,но не съм оптимист.
                        Ако не тръгне,ще махна радиатора и ще карам без климатик.
                        Веднъж дадох 250лв. за ремонт,няма да има втори път.
                        Дойде време,пак да имам климатик.Не се трае на жега,и първото което установих,е че на компресора нищо му няма.
                        Следващият момент е,блокирала обтяжна ролка.Някой беше писал,че подлежат на ремонт.
                        Беше занитена и махнах нитовете,взех и нов лагер.Отворите на нитовете са 3+мм.
                        Направих ги на 4мм.Мисля да сложа болтове 4мм.Дали ще стане?
                        ПП:И другото което ми направи впечатление,след свалянето на ремъка за климатика
                        алтернатора зарежда +0.5в. повече.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          ...
                          Направих ги на 4мм.Мисля да сложа болтове 4мм.Дали ще стане?
                          ...
                          Аз на моята бях направил така. Но ползвах болтове 3 мм. Изкара 10-тина хиляди километра, след което продадох колата. Нямаше проблеми. Не мисля, че има някакво особено усилие там. Все пак лагерът се набива и във двете половини и освен натягането на ремъка, няма друго усилие. Бях оставил болтовете по-дълги с 1 мм след гайката и ги бях подбил леко с чука против саморазвиване.
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Адаш, не си ли усетил че като включиш климатика колата забива, смуче много мощност, натоварва и мотора и динамото. Тази стара технология доста товари колата. Ако махнеш виското също ще усетиш сериозна разлика във вървежа.

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Геца, а има ли нова технология която да не товари толкова? За климатика говорим...виското е ясно.
                              Панайот Бърдарски
                              0887 60 77 22

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                                Адаш, не си ли усетил че като включиш климатика колата забива, смуче много мощност, натоварва и мотора и динамото. Тази стара технология доста товари колата. Ако махнеш виското също ще усетиш сериозна разлика във вървежа.
                                Това е нормално,слаб е мотора и затова се усеща.
                                А между другото,някой да знае размера на ремъка за климатика?
                                Нямам навика да си записвам такива работи,но от тук нататък започвам!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X