Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Интересно, каква ли ще е марката? Току виж се окаже по-читава от оригиналната корейска /ако е корейска изобщо/
    Панайот Бърдарски
    0887 60 77 22

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
      Интересно, каква ли ще е марката? Току виж се окаже по-читава от оригиналната корейска /ако е корейска изобщо/
      Много често оригиналните части и неоригиналните такива се правят в един и същи цех, с различна щампа и различна цена...
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Не знам какво да кажа за оргиналните части в БГ. На 25 000 км. и обтягащата и водещата ролка на ангренажния ремък звънят,
        Kia Sortage wagon 2000 128 h p

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Първоначално публикуван от nbcmarkov Преглед на мнение
          Не знам какво да кажа за оргиналните части в БГ. На 25 000 км. и обтягащата и водещата ролка на ангренажния ремък звънят,
          Да, за това иде реч.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Много обичам обобщенията.... Обикновено хората търсят най-евтиното, а то обикновено не е на същия щанд с качественото. Ако искаш качествени части си купи качествени части. Който се занимава с ремонти е наясно откъде и как. Цената е друга, но си струва.
            Не става да си купиш ролки ITN за 10лв. и да очакваш да надживеят колата.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Купувал съм вътрешно предно дясно каре за Голф Синхро оригинално, с респектираща цена... от фирмен сервиз, два пъти. Преебаваха се за норматив, живяха по около месец. После моят механик монтира оригинално, от морга, за лев и двайсЕ...карах колата три години без проблем, и така я продадох...
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                Купувал съм вътрешно предно дясно каре за Голф Синхро оригинално, с респектираща цена... от фирмен сервиз, два пъти. Преебаваха се за норматив, живяха по около месец. После моят механик монтира оригинално, от морга, за лев и двайсЕ...карах колата три години без проблем, и така я продадох...
                Е , трябвало е да направиш там смяната.Ако си не устиска гаранцията - ще го сменяват до второ пришествие.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Много обичам обобщенията.... Обикновено хората търсят най-евтиното, а то обикновено не е на същия щанд с качественото. Ако искаш качествени части си купи качествени части.
                  Напълно съм съгласен .В конкретния случай сглавата се съмнявам дали въобще е възможно да се намери оригинална такава.Най-вероятно и тази която ще купим за "оригинална" е същата като тази от линка. Е, цената може да е различна. А за втора употреба - те са на 20+ години. Какво искаме още да работят до 50год. ли...
                  Панайот Бърдарски
                  0887 60 77 22

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Много обичам обобщенията.... Обикновено хората търсят най-евтиното, а то обикновено не е на същия щанд с качественото. Ако искаш качествени части си купи качествени части. Който се занимава с ремонти е наясно откъде и как. Цената е друга, но си струва.
                    Не става да си купиш ролки ITN за 10лв. и да очакваш да надживеят колата.
                    Не бяха INA, сега ще сложа ITN или нещо друго евтино да видя разликата.
                    Kia Sortage wagon 2000 128 h p

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                      Напълно съм съгласен .В конкретния случай сглавата се съмнявам дали въобще е възможно да се намери оригинална такава.Най-вероятно и тази която ще купим за "оригинална" е същата като тази от линка. Е, цената може да е различна. А за втора употреба - те са на 20+ години. Какво искаме още да работят до 50год. ли...
                      Ако са направени както трябва ще работят 50г.-да.Както с всичко останало,така и с ДВГ-тата има сполучливи и доказали се във времето мотори и калпави.На КИА мотора е от втория тип.На другия ми автомобил мотора е 40 годишен....-що не пука глави и не къса клапани!?

                      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        На колко хиляди километри е? Защото Кийте дето караме масово са на около 400 000 и повече.
                        Kia Sortage wagon 2000 128 h p

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Има ли значение-ти виждал ли си спукана глава на Лада?Защото аз не съм.Моята е на 250 000км.,но масово тези коли са на по 500 000км. и нагоре.Просто им изгниха купетата и остаряха морално,та вече ги няма!

                          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                            Има ли значение-ти виждал ли си спукана глава на Лада?Защото аз не съм.Моята е на 250 000км.,но масово тези коли са на по 500 000км. и нагоре.Просто им изгниха купетата и остаряха морално,та вече ги няма!

                            Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                            Нека бъдем реалисти. Жигулито е морално остаряло още от 80-те години на миналия век.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                              Нека бъдем реалисти. Жигулито е морално остаряло още от 80-те години на миналия век.
                              Абсолютно!!! Просто го дадох като пример за стар мотор,който си работи още и не занимава никой с нищо.

                              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Абсолютно!!! Просто го дадох като пример за стар мотор,който си работи още и не занимава никой с нищо.
                                Е няма как да не се съглася. Лада и Москвич със спукана глава не съм видял. А маздови мотори има доста с такива проблеми. Всъщност двигателите за които говорм и бензин и дизел, се оказа, че са масово поставяни в своето време на много модели автомобили. Явно си имат живот...15-20години или 300 - 400000км. Което се доказва и от факта че вече десет години Киа с НОВА глава не дава ядове и продължава да се движи. Говорим за бензин 128 кончета
                                Панайот Бърдарски
                                0887 60 77 22

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X