Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
    Ха, такова масло има ли още? Аз мислех че е умряло заедно с Москвичите и ЗАЗ-овете
    Сериозно - вие да не сте си намразили колите? Какви са тия масла на двигател с турбинка...
    Има при нас,4.50лв е литър мисля.И дали човек който продава м10д+други наливни не бърка варелите?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Има при нас,4.50лв е литър мисля.И дали човек който продава м10д+други наливни не бърка варелите?

      Има и в дърводобивните райони по 2,50 - 3 лева.
      За смазване веригите на резачките.

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
        И аз съм доволен...... от М10Д
        А колата ти, дали е доволна?
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Много се тресете на тия техники, м10д е като другите масла, важно е да има масло да смазва. В моя край много хора карат колите с м10д витари, патроли, паджерота. И аз слагам м10д на кията знам си колата, не се плаши от това масло и ефтин антифриз.

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
            ....В моя край много хора карат колите с м10д витари, патроли, паджерота.....
            Враца, Монтана, Пернишко?
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Враца, Монтана, Пернишко?
              Варна Добрич, Шумен......Не е лошо обаче има ментета. Много.
              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                М10Д не марка масло а нещо което отговаря на някаква спецификация за масла нещо като 10w40???
                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Това,че е наливно в никакъв случай не означава,че е М-10Д.Ако наистина беше такова щеше да има тема "Кво ми правят лагерите в картера" или "Защо едикоя си биела се показа навън".
                  М10Д се произвежда основно от преработено масло и нЕкаква добавка.Трябва да си си намразил автомобила за да караш със такова,последно преди 4-5години заварих 4-ти основен лагер на Т-етката.Това след смяна на масло и има-няма половин час служба.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Ми , същото 5w30 си е.Тук едровата му цена е 2.50
                    Е , някой ще каже : Ма тва в евро.- Па да , ма 5w30
                    И верно , важно е , че маже. А дайте да не бъркаме мазни пръсти с плъзгащи лагери!
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Брат ми наля на уаз някакво което наливам на киата и издуха някаква гарнитурка по маслената магистрала и спря да вдига масло. Държа да подчертая че аз съм палачорина от двама ни. Мога да проверя и марката коя е за по-любознателните.
                      Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                        Брат ми наля на уаз някакво което наливам на киата и издуха някаква гарнитурка по маслената магистрала и спря да вдига масло. Държа да подчертая че аз съм палачорина от двама ни. Мога да проверя и марката коя е за по-любознателните.

                        Не е от маслото, от марката е.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Едва ли, причината да издуха гарнитурата е маслото.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Гарнитурата е по маслените магистрали не е на главата. Обяснението беше сложно и не вникнах в проблема. Не съм запознат с маркат УАЗ но това се е случило в големия студ!
                            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                              Варна Добрич, Шумен......Не е лошо обаче има ментета. Много.
                              Едва ли, Варна и Шумен не знам, ама в Добрич даже и циганите вече не слагат такова на вектрите...

                              Аз залагам на село или малък град в средния балкан, там съм чувал, че още е на мода...
                              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Колеги , темата си е хубава и конкретна за Киа.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X