Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Кията днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Кията днес?

    Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
    Днес си сложих секретни гайки оригинални за Мицубиши-трета употреба.[ATTACH=CONFIG]801847[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]801848[/ATTACH]
    Е точно такива работи не е добре да се споделят тук,а и въобще

    Коментар


    • От: Какво направих по Кията днес?

      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
      Да,защо?
      Да кажеш как се представят зиме,лете,тегло,шум, че се оглеждам за някакви за лятото.Мой познат преди седмица си взе Чероки,с гуми медвед 225/75/16 ,поизносени ,на мокър асфалт завърта задницата,в 2 см кал и трева само на задно-голямо драпане.Той и шофьора е млад в 4х4 занаята, че се чудех...

      Коментар


      • От: Какво направих по Кията днес?

        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
        Е точно такива работи не е добре да се споделят тук,а и въобще
        Парен каша....... Преди седмица х-трейла осъмна на секретни болтове....

        Коментар


        • От: Какво направих по Кията днес?

          Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
          Да кажеш как се представят зиме,лете,тегло,шум, че се оглеждам за някакви за лятото.Мой познат преди седмица си взе Чероки,с гуми медвед 225/75/16 ,поизносени ,на мокър асфалт завърта задницата,в 2 см кал и трева само на задно-голямо драпане.Той и шофьора е млад в 4х4 занаята, че се чудех...
          Ами аз им казвам "Руското АТ" и като такива се държат много добре.
          В кал,сняг определено вървят с уговорката,че не се пробват по-сериозни екстреми и наклони-/нямат нужната агресивност за това/.
          Що се отнася да теглото,съчетани с оригиналните щатни джанти на КИА не са нищо особено,но като всяка Руска гума взимат повече баланс от нормалното.
          За шума по асфалт-да,има го,но не е нещо натрапчиво.

          Коментар


          • От: Какво направих по Кията днес?

            Благодаря за инфото.Имате ли представителство или магазин да ги разгледам,в понеделник ще ходя до Ямбол, ако има и някакви други модели може и на 16 цола. Проверих в Ст.Загора на 2-3 места само селскостопански имат и едни регенерат руски 195/15

            Коментар


            • От: Какво направих по Кията днес?

              Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
              Благодаря за инфото.Имате ли представителство или магазин да ги разгледам,в понеделник ще ходя до Ямбол, ако има и някакви други модели може и на 16 цола. Проверих в Ст.Загора на 2-3 места само селскостопански имат и едни регенерат руски 195/15
              Не,поръчах ги на един вулканизатор и ми ги достави за 2 дни.

              Коментар


              • От: Какво направих по Кията днес?

                Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
                На уморена колица случих, или по точно такава съм си и избрал де. Не че не и се кефя, ама е клекнала задницата и исках да я съживя малко. Моя офроуд свършва до палатката, такаче лифтове не планирам, просто, както казах искам я съживя, че и аз я товаря доста.
                @Nikolay Staykov изчетох твойте теми. Супер си я барнал колицата!!! Ако ми е ниска след смяната, най-вероятно като тебе ще сложа едни минимални подложки, но се надявам да няма нужда.
                Благодаря и на другите момчета за отговорите. Слагам ги пружини.
                Днес сутринта съм ти опаковал торба с железа, в понеделник е при теб.

                Коментар


                • От: Какво направих по Кията днес?

                  Здравейте, колеги,
                  да питам някой да е местил теглич от Kia Sportige 1997 пет врати на Sportige 2001 пет врати дълга база? Сякаш едни и същи трябва да са, ама???? тука с колегата Димо_73 го умуваме неговият теглич дали ще ми стане????

                  @Nikolay
                  тия дни като си взема колата ще се похваля

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Кията днес?

                    Здравейте колеги, след 10 дневно отсъствие и ядове с Дзвера , утре ще пътуваме за диагностика в Хасково. От тук искам да благодаря на бат Пенчо са съветите (да ме извини за постоянните тормози по телефона). Огромни Благодарности на един майстор ( Иван Мийков от София),който и така не разбрах как се запознах, Благодарение на него вече е премахнат имобилайзера на Киата ,толкова коректен, свестен,изпълнителен човек, просто немога да се изразя с думи, човек с промоции. Благодарности и на колегата Янчо от Хасково ,който раздвижи нещата, също така и за колегата Соти, който искаше да ми прати комп. за тест. Радвам се ,че има такъв прекрасен Форум, с такива перфектни хора, майстори, дано Господ винаги да е с тях. Амин.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Кията днес?

                      Първоначално публикуван от hamido Преглед на мнение
                      Здравейте колеги, след 10 дневно отсъствие и ядове с Дзвера , утре ще пътуваме за диагностика в Хасково. От тук искам да благодаря на бат Пенчо са съветите (да ме извини за постоянните тормози по телефона). Огромни Благодарности на един майстор ( Иван Мийков от София),който и така не разбрах как се запознах, Благодарение на него вече е премахнат имобилайзера на Киата ,толкова коректен, свестен,изпълнителен човек, просто немога да се изразя с думи, човек с промоции. Благодарности и на колегата Янчо от Хасково ,който раздвижи нещата, също така и за колегата Соти, който искаше да ми прати комп. за тест. Радвам се ,че има такъв прекрасен Форум, с такива перфектни хора, майстори, дано Господ винаги да е с тях. Амин.
                      Чакаме резултати, не забравяй да кажеш.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Кията днес?

                        Колицата трябва вече да е в движение след смяна на управлението на помпата мисля.
                        08888 седем шест 888

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Кията днес?

                          Какво направих, какво направих...ами взех, че я регистрирах най-накрая. Освен това смених ремъците и ролките, един нацепен маркуч от водната инсталация. Оправих си клаксона който изчезна на втория ден след като я купих. И сега вече заделям за профилактика на предните спирачки.
                          KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                          08868пет4три18

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Кията днес?

                            Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
                            Колицата трябва вече да е в движение след смяна на управлението на помпата мисля.
                            Да верно, майстора ми каза ,че е изгоряло управлението на помпата(питаше ме дали знам какво гориво му наливаместествено румънско му казах). Колата си е в първоначалния си вид ,даже по пъргава. Но тази чек лампа така и неможаха да я изгасят, както и да е ,да върви пък, другото ще се оправи нали е така Янчо

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Кията днес?

                              Първоначално публикуван от hamido Преглед на мнение
                              Да верно, майстора ми каза ,че е изгоряло управлението на помпата(питаше ме дали знам какво гориво му наливаместествено румънско му казах). Колата си е в първоначалния си вид ,даже по пъргава. Но тази чек лампа така и неможаха да я изгасят, както и да е ,да върви пък, другото ще се оправи нали е така Янчо
                              Колега,възможно ли е това да са последствия от зареждането на Румънското "гориво" ?

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Кията днес?

                                @Nikolay Staykov .
                                Ники, сложих твоите пружини, супер стана колицата

                                , много радва. Много благодаря

                                Да питам обаче нещо друго, ако някой си има представа за какво иде реч?
                                И със старите и с тези новите пружини, колата е съвсем малко по-клекнала от дясната страна. Не вярвам и с двата комплекта пружини да е едно и също, някой да знае в какво друго може да се крие проблема?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X