Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз съм с kia sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Вече и аз съм с kia sportage

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kia.jpg
Прегледи:1
Размер:165.8 КБ
ID:5633121Здравейте на всички най- накрая и аз да се регистрирам и да прочета наистина важни неща за джипове. Първо Благодаря на форума ,че го има и на хората които наистина се стараят по някакъв начин да помогнат с квото може. Колегата КАНКО специално за тебе много благодарности за хубавата тема и снимки даже и видео. И сега на мен ми предстои да купувам джипче, май заради цената ще се спра на Киата 2000г. ,но още несъм решил бензин или дизел. Имам познат който продава Киа Спортейдж 2.0 тди 83 кончета или 90, но казва че от гори около 10 -11 и най важното понякога не можело да се включват 4 по 4!! Това с четворките може ли да е от вакумните хъбове. Благодаря предварително на всички и продължаваме да следваме форума.
    Последно редактирано от hamido; 04-01-15, 17:09. Причина: снимка

    Коментар


    • #77
      От: Вече и аз съм с kia sportage

      Добре дошъл!
      Дизеловата Кия е 83 коня, а разходът 10-11 ми се струва малко висок, освен ако не се кара с постоянно включен преден мост и по лоши терени. Иначе 8-9 е нормално. Обичайните заподозряни при проблем с 4х4 са наистина предните хъбове, което лесно се оправя с ръчни. Но по тези въпроси е писано вече - просто потърси.
      БИО пчелен мед и пчелни продукти
      0888 66 59 73

      Коментар


      • #78
        От: Вече и аз съм с kia sportage

        Колега наи-добре си купи ръчни хъбове от Явор-Vromos.com.

        Коментар


        • #79
          От: Вече и аз съм с kia sportage

          Първоначално публикуван от dinto0o0 Преглед на мнение
          Колега наи-добре си купи ръчни хъбове от Явор-Vromos.com.
          Нека първо да купи "джипче" пък тогава да му търси хъбове.
          БИО пчелен мед и пчелни продукти
          0888 66 59 73

          Коментар


          • #80
            От: Вече и аз съм с kia sportage

            Благодаря на всички отзовали се, бая смени ще паднат по джипа, първо което гумите не стават за нищичко( 205/70/15), ръчните АВМ, и още доста, но тук ме интересува(горе ,долу) колко ще излезе смяната на маслото, филтри, ангренаж. И кое друго е обезателно да се смени при Киата? Трябва да се направи сметката предварително та да може да се направи пазарлъка за колата .

            Коментар


            • #81
              От: Вече и аз съм с kia sportage

              Здравейте и за много години!

              Доста се полутах в избора на моя СУВ и най-накрая се спрях Киа Спортидж. Изчетох доста информация, но намерих твърде малко за моделите от 2005 и 2006 г.

              Не съм имал досега СУВ, но се ориентирах към такъв защото доста често ходя по планините и имам нужда от по-висока кола. Да не се разбира, че ще го карам оффроуд. Предимно градско, но уикендите по черни пътища към хижи в планините.
              Моля ви за мнение, на тези от вас които са карали този модел и имат наблюдение върху него, както и на хората с богат опит като съфорумеца Соти.
              Какви са му плюсовете и минусите? Най-чести проблеми?

              Благодаря ви предварително!
              Последно редактирано от CarTest™; 05-01-15, 21:50. Причина: Линкове

              Коментар


              • #82
                От: Вече и аз съм с kia sportage

                2005-06...няма много общо с джипките.Кола с 4х4 е...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #83
                  От: Вече и аз съм с kia sportage

                  здравейте колеги от скоро съм с киа Гранд спортаж 98г. 2.0 83к.с дизел.
                  и имам едно проблемче сутрин на първо палене губи обороти и и вади бял пушек но само на първо палене някой може ли да помогне от къде може да е проблема благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Вече и аз съм с kia sportage

                    Свещи...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #85
                      От: Вече и аз съм с kia sportage

                      ...и дюзи...
                      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Вече и аз съм с kia sportage

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Свещи...
                        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                        ...и дюзи...
                        Добре и моята при първо палене леко дими като чели е сиво, но нямам проблеми с оборотите. И за мен ли се отнася това не можели да е от въздушния филтър ,който не се знае кога е сменен.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Вече и аз съм с kia sportage

                          "Не си въобразявай. Карай...!" - М. Христов. От подписа на Марто.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #88
                            От: Вече и аз съм с kia sportage

                            Здрасти колеги , мога ли да попитам колеги купих си киа спортидж 98 20 тд със строшен мотор не ме кефи нещо аналога на мазда какъв мога да сложа без фланец бензинов ако има някой да се е забавлявал с такъв проект ще съм благодарен .

                            Коментар


                            • #89
                              От: Вече и аз съм с kia sportage

                              Здравейте колеги!
                              Време е да актуализирам темата със снимки на Киата и впечатления. Снимките са по пътя за хижа Беговица (н.в.1800м.) в планина Пирин.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161204_134215_OR1.jpg
Прегледи:1
Размер:179.4 КБ
ID:5736225 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161204_134307_OR2.jpg
Прегледи:1
Размер:177.8 КБ
ID:5736226 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161204_114853_OR3.jpg
Прегледи:1
Размер:178.1 КБ
ID:5736228
                              Много съм доволен от джипа. Достатъчно проходим в стоков вид (според мен), кара ме до всяко място където съм поискал.
                              Върви като лека кола (пробвал съм на магистрала 160 се въви без ядове) но е джип.
                              Последно редактирано от kanko; 04-12-16, 20:09. Причина: Добавяне!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Вече и аз съм с kia sportage

                                Лачена....-Честито!

                                Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X