Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с 4х4 на KIA Sorento

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

    Здравейте колеги! Не зная дали за „колегата от 2013 г“ става въпрос за мен, но аз още тогава си реших проблема със смяната на веригата Остана проблема със сервоуправлението, но съм сигурен че идва от течността, която е на минимум, не я доливам, защото ще я подменям скоро, пък и не ми пречи много. Иначе кията ми служи вярно и дърпа големи ремаркета с материали, дърпа корени на дървета и ме вози където ми трябва.Какво повече да искам от нея. Изпробвах я и дали се включва предното когато е на „ауто“ , което видях, когато минах при дедо Владо в Костинброд. Тогава пробваха някакъв джип, като го „вързаха“ за един дерек Еми включва си всичко Ай стига съм я хвалил, за да не я урочасам
    Аааааа сега видях, че не съм този от 2013 , но пък се похвалих
    Последно редактирано от бетона; 25-04-15, 10:16.
    Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

      Здравейте колега колко струва тази верига.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

        Да питам и аз. При ускоряване се усеща придърпване което предполагам че е от включване на предното. Така ли трябва да е? Когато го няма предния кардан това придърпване го няма. Киата е Соренто 2,5 автоматик с постоянно 4х4.
        Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

          Соренто с фултайм няма, он деманд е! Ако го държиш на Ауто е възможно да прави подобни неща!

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

            Че не е фултайм не е. То няма и как да не го държа на ауто защото положенията са ауто и лоу. Значи си е нормално.
            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

              Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
              Соренто с фултайм няма, он деманд е! Ако го държиш на Ауто е възможно да прави подобни неща!
              За кои години говориш?
              Принципно, де. Щото новите нямат двигател 2,5, но май си въртят и четирите колела постоянно.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

                За първото Соренто говоря.
                А да въртят и четирите колела трябва и блокажи да има ама знам ли може и да имат новите де!

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с 4х4 на KIA Sorento

                  Брат виждам ште си много давно писал по таја тема но аз имам проблем не иска да ми вкључва 4 по 4 по ни един начин и не мога да намерим този модул којто ти казваш че се намира њакаде до левија крак... поздравление

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X