Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За проблема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За проблема

    Къде в Бургас мога да закарам Кията да я погледнат защото има едно придърпване на 1700об.доста е дразнещо,тя е тди,2000кб.97г.двигател на Мазда

  • #2
    От: За проблема

    За пръв път ли караш турбодизел с тромав двигател? Турболагът е една от причините за придръпвания, сложи една тапичка на ЕГР клапана.
    Георги Кулишев
    Ямбол
    0889 42 00 74

    Коментар


    • #3
      От: За проблема

      Колега, провери си въздушният филтър, имах Mazda 626 DiTD 110к.с. и същото нещо се появяваше, при студен двигател, точно когато турбото заработваше на максимума си (1700-1800 оборота) придърпваше за малко, но това ставаше, когато смяната на филтъра наближаваше. След смяната му всичко беше ок Моят съвет е да го провериш него и ако изглежда мръсен го смени и да се надяваме, че проблема ще изчезне.
      Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
      0886/872-646

      Коментар


      • #4
        От: За проблема

        ок обаче тя придърва повече когато е топла,а за ЕГР клапана миналата седмица ходих при един майстор и той се съмняваше за него,че ще изка почистване,обаче след като му откачи буксата двигателя не реагира въобще и каза че не работил.да ли ще е от него.благодаря на отзовали те се.

        Коментар


        • #5
          От: За проблема

          Та и аз съм от Бургас. Доволен съм от моите майстори. Не им правя реклама но е така, и служебната на жена ми е там. Ако искаш да ти дам координати за да я погледнат
          Последно редактирано от lubomv; 16-11-12, 18:59.

          Коментар


          • #6
            От: За проблема

            разбира се,благодаря.аз съм от Царево

            Коментар


            • #7
              От: За проблема

              Първоначално публикуван от kulishev Преглед на мнение
              За пръв път ли караш турбодизел с тромав двигател? Турболагът е една от причините за придръпвания, сложи една тапичка на ЕГР клапана.
              до сега съм нямал дезел да.а какво е турболаг

              Коментар


              • #8
                От: За проблема

                Турбо лаг е периода от време, който трябва на турбината да се развърти на пълни обороти и почне да прави налягане, може да го усетиш, като при рязкото подаване на газ, колата не почва да ускорява моментално, а отнема определено време,около 1 секунда, при всяка кола е различно, като при новите коли, това закъснение е минимално.
                А, след това придърпване, ускорението на колата нормално ли е? Проверявал ли си какво е състоянието на катализатора? Преди време мой познат имаше подобен проблем, а той се оказа в това, че катализаторът му бил запушен и след премахването му цялата тази история изчезна.
                Дано да съм бил полезен
                Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                0886/872-646

                Коментар


                • #9
                  От: За проблема

                  възможно ли е да се окаже турбото,а да ли е свързано с помпата?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X