Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с централното

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с централното

    Днес както си карах, при опит да слезна вратата(шофьорската) не отвори, излязах от другата и пробвах да отворя шофьорската от вън пак не става... Закарах я на "МАЙСТОР" махна кората и излезе, че проблема е в някакво жило което не се е опъвало достатъчно... Незнам какво правиха в един момент се оказа, че бутона за отключване и заключване беше блокирал, пак отваряха гледаха, затваряха отваряха и накрая го "ОПРАВИХА" сега централното работи само когато заключвам с ключа от шофиорската врата. От другата врата се заключва само тя. От вътре мога да заключвам всички врати. От дистанционното не става нищо, алармата се включва и изключва, вратите не се заключват, нито отключват...
    (по едно време откачиха акумулатора)
    Някакви идеи къде може да е проблема?

  • #2
    От: Проблем с централното

    И в крайна сметка "майстора" какво каза????Къде е проблема?????

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с централното

      "Майстора" каза, че проблема е с централното (преди да я закарам си работеше перфектно) и ме праща да ходя на сервиз в някои по-голям град...
      Всъщност щом с ключа вратите се заключват предполагам, че централното работи...

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с централното

        Имах същия проблем...
        Сваляй корите и смажи всички механизми и ги разкарай добре.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с централното

          И аз си мислех нещо такова, или евентуално изгорял бушон...
          Благодаря за съвета!

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с централното

            Още един въпрос. Възможно ли е чрез бързо многократно натискане на бутоните на дистанционното, централното да активира в някакъв друг режим. Примерно да започне само да изключва и включва алармата, без вратите?

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с централното

              Не би трябвало да може.
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с централното

                Първоначално публикуван от Димо_73 Преглед на мнение
                Имах същия проблем...
                Сваляй корите и смажи всички механизми и ги разкарай добре.
                Със какво смаза твойте механизми? Наистина от студа ли от какво, но всички врати взеха да ми правят проблеми...

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с централното

                  Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                  Със какво смаза твойте механизми? Наистина от студа ли от какво, но всички врати взеха да ми правят проблеми...
                  WD40 това имах...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с централното

                    И аз го имах тоя проблем ...Само че палеца се вдигаше на половина и неискаше да се отвори вратата ...махане на корите и смазване ..Тия корейски пикочи както ги наричам аз ,патят от едни дребни но съществени проблеми ....
                    Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с централното

                      Днес свалих корите и смазах механизмите на всички врати. Резултата е че сега вратите лесно се отварят, но проблема с централното си остана?!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с централното

                        При отключване с ключа на ДЯСНАТА ВРАТА другите отключват ли ви се автоматично?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с централното

                          Само от шофьорската врата се отключват и четирите врати

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X