Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неглижиране на Chevrolet във Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неглижиране на Chevrolet във Форума

    Здравейте, защо марката Chevrolet се неглижира от доста време в този Форум - няма подфорум за собствениците, техните проблеми и мнения?
    Въпросът ми е отправен към организаторите и поддръжката на това начинание.
    В недоумение съм за такъв тип политика в място, което претендира да бъде социална среда ориентирана към хората!
    ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
    д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

  • #2
    Ми щото е екзотика в България, и няма кой да пише...
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Никва екзотика не е, просто собствениците на Шевролет са друг тип хора и не пишат.
      ... като изключим Копривата, ама тя пък е съвсем друго желязо.

  • #3
    Това не е само със Шевролет. Който е сътворявал и подреждал раздела "Дискусии по марки" го е направил по собствени субективни причини според неговите познания и разбиране за марките.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #4
      Тука, все още към Корейските хафтомобили има доста предрасъдъци.

      Ма то така беше преди време и за Японските.

      На ред са Китайските.

      Коментар


      • #5
        Сегашната ми служебна кола е Шевролет. Като се изключат руските, това е най-големият боклук, който съм карал. Не защото е корейска, а защото е проектирана и реализирана като боклук.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          Ето, има какво да се напише за марката.
          А кой модел на Шеви е?

      • #6
        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Сегашната ми служебна кола е Шевролет. Като се изключат руските, това е най-големият боклук, който съм карал. Не защото е корейска, а защото е проектирана и реализирана като боклук.
        Тука май иде реч за баш Шевролети, а не за леките Опел-Шевролети които са пълни кенефи.
        Имам приятели с под 5 годишни, и като работа - няма проблем, но вътре са пластмасарки и са със супер евтино изпълнени салони.
        Много ми се сърдят когато им кажа, че така ги виждам нещата.

        Преди две години се бях засилил за Епика, щото има двулитров шестак който ми харесваше и ме устройваше, като всички бяха с екстри и кожа, но на живо нещата изглеждаха по друг начин, освен че леко ударена Епика беше добре сгъната, а при по-сериозен удар всичко беше на кайма.

        Джипки и пикапи Шевролет много ми харесват, защото са с независимо отпред, което си е перфектно за ежедневна недърварска употреба.
        Кефи ме кабина и половина, щото има достатъчно място за чист багаж, като може да си метнеш и доста прилична бутилка в коша.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #7
          Ясно. Не мислех, че става дума за истинското Шеви а за корейския сурогат.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Това не е само със Шевролет. Който е сътворявал и подреждал раздела "Дискусии по марки" го е направил по собствени субективни причини според неговите познания и разбиране за марките.
            Голяма част от разделите по марки са правени преди -найсет години. Когато доста марки си бяха екзотика.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #9
              Явно има недомислица в изброяването на подфорумите по марки, мисля че ако има Chevrolet колегите ще започнат да споделят повече за колите си.
              Нима каращите Hummer в Бълагария са повече от тези с Chevy-та?
              Моят Blazer 99 e прекрасна американска джипка независимо от това, че е сглобка в Италия.
              ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
              д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

              Коментар


              • #10
                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Ясно. Не мислех, че става дума за истинското Шеви а за корейския сурогат.
                Корейскте Шевролети са само нормални леки автомобили, някои от които много леки.
                Всъщност Daewoo стават Chevrolet.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #11
                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

                  Корейскте Шевролети са само нормални леки автомобили, някои от които много леки.
                  Всъщност Daewoo стават Chevrolet.
                  Това го знам. Не променя факта, че са боклуци.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #12
                    Първоначално публикуван от beetle Преглед на мнение
                    Нима каращите Hummer в Бълагария са повече от тези с Chevy-та?.
                    Те и двете са Дженерал мотърс, но за да стане дискусия трябва и питащия и отговарящия да са на ниво, иначе става кокошарник появяват се "знаячи" и всичко се затрива,така умра "Американкарсбг", а там имаше много ДжиЕм-аджии............
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #13
                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение

                      Това го знам. Не променя факта, че са боклуци.
                      Кой твърди обратното ?!
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #14
                        Сега видях, че съм пропуснал това което исках да ти кажа.


                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                        Голяма част от разделите по марки са правени преди -найсет години. Когато доста марки си бяха екзотика.
                        Нямам представа на кой е по възможностите да го направи, или задължение, ако въобще има такова, но не е ли време да се осъвременят някои неща предвид променените интереси на потребителите, а и понатрупаните рутина и познания на хората които се занимават с подръжката и обслужването на Форума ?


                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #15
                          Меко казано е странно, че отговорниците за форума и респективно поддръжката се държат като "ощипана мома" - ни вест, ни кост, нито реакция. Подписка ( петиция ) ли трябва да почнем да правим за да се стигне до някакво решение?
                          ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                          д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X