Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Chevrolet

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    С еднотръбни газови с високо налягане отзад ще подскачаш гадно на всеки "легнал полицай", еле па ако е от тия старите, дето мангалите ги импровизираха от хасфалт.
    Ако не искаш всеки качил се отзад да мрънка като като на един колега жена му зимата по "Борис III", и да се налага да си преподреждаш багажника след всяко каране, помисли за двутръбни или маслени.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      За маслените амортисъори си напълно прав - това е добро решение. От дългогодишния опит с тунинга на ГАЗ 69 се доказа,че едностранно действащи маслени амортисъори ( свиване - без усилие, разтягане - с усилие ) отпред и отзад дават най-добри резултати при типични офроуд условия. Най-гадното, което често се случва на полето е както си караш по черния път с прилична скорост, изведнъж се появявя напречна бразда, изорана от трактор, или почти невидима напречна канавка. С такъв тип амортисъори ГАЗ 69 минава през всякакви легнали полицаи почти без да ги усеща, няма никакво отскачане, даже нарочно се засилвам предварително, Голям Кеф....
      ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
      д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

      Коментар


      • #18
        Внимавай с Магнетик райд-а,ако изобщо слагат на Блейзъра.Аз недогледах и ми се наложи да преправям,не че е драма,но всепак ...
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • #19
          Обясни моля повече за тази функция ( опция ) по джипките, не сум чувал до сега.
          ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
          д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от beetle Преглед на мнение
            Обясни моля повече за тази функция ( опция ) по джипките, не сум чувал до сега.
            Електромагнитен надървител на амортисьора ( да не се бърка с вибратор и гумена кукла )
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              Да,нивелира колата - като я товариш да не кляка. Не знам обаче дали на Блейзър слагат,по-вероятно не.Има го на батковците - Ескалейд,Тахо,Юкон и Събърбън.
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #22
                Разбрах, в техническата документация на Блейзъра не пише за това, а и в окачването не виждам да има подобна система, няма жици за подобно управление.
                ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                Коментар


                • #23
                  Супер А има ли снимки някъде на колата,да я видим..?
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • Bat_Pepo
                    Bat_Pepo коментира
                    Редактиране на коментар
                    О! Извиняван се,сега видях! Браво,честито! Със здраве и безаварийно!

                • #24
                  Ето малко снимки от текущото състояние:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200423_171429.jpg
Прегледи:440
Размер:355.3 КБ
ID:6593207
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200423_171503.jpg
Прегледи:433
Размер:400.4 КБ
ID:6593208Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200423_171527.jpg
Прегледи:433
Размер:411.9 КБ
ID:6593209Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200423_171834.jpg
Прегледи:422
Размер:443.1 КБ
ID:6593210
                  Според мен клиренса отпред трябва да се намали още.
                  ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                  д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                  Коментар


                  • #25
                    Ха-ха Всеедно гледам малкото ми братче! Според мен не го пипай,добре си е така сложи му по-големи и красиви джанти само.
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • #26
                      С така монтираните газови амортисьори отпред и отзад, Блейзъра се държи много добре по легналите полицаи: нито много твърдо - нито много меко, по-дългите препятствия ( на пешеходна пътека ) направо ги прелитам без да забавям скоростта, след това се получава доста готино отскачане нагоре и надолу. На късите полицаи намалям за да е приятно.
                      ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                      д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                      Коментар


                      • #27
                        Когато купих Блейзъра нямаше резервен комплект ключове ( ключ + дистанционно ). Намерих ключар, който направи добро копие на ключа но остана проблема с липсата на второ дистанционно. Без него не мога да паля заради фабричния имобилайзер.

                        Моля, който има идея къде да си направя реплика на дистанционното да сподели информация. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200502_092037.jpg
Прегледи:351
Размер:324.5 КБ
ID:6597522​​
                        На гърба на дистанционното има номер: GM/UTA XXXXXXXX ( осем цифри ).
                        ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                        д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                        Коментар


                        • #28
                          Категорично "джипски" мога да обучавам, за ДжиЕм трябва да дойдеш да пробваме.....
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #29
                            Първоначално публикуван от beetle Преглед на мнение
                            Когато купих Блейзъра нямаше резервен комплект ключове ( ключ + дистанционно ). Намерих ключар, който направи добро копие на ключа но остана проблема с липсата на второ дистанционно. Без него не мога да паля заради фабричния имобилайзер.

                            Моля, който има идея къде да си направя реплика на дистанционното да сподели информация. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200502_092037.jpg
Прегледи:351
Размер:324.5 КБ
ID:6597522​​
                            На гърба на дистанционното има номер: GM/UTA XXXXXXXX ( осем цифри ).
                            Не ти се купува ново ли..? Има вариянт да си купиш само кутийка с бутони и да ти подаря едно от моите.После ще го обучим на твоята кола,няма да отваря багажника само - моите са с три бутона.Иначе можеш да купиш от тук:
                            https://www.rockauto.com/en/partsear...rtnum=25695954
                            или от тук -
                            https://www.carandtruckremotes.com/2...er-remote.html
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • #30
                              Благодаря за информацията, най-вероятно ще си купя ново, разбира се предложението за виждане и обсъждане на проблема го приемам най-радушно, аз ще почерпя. Дай телефон за връзка.
                              ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
                              д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X