Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

    На 2-5 години по едно... евентоално да изкочи ... но комбито го виждам джип аз... колата лимузина за път и европа... за град смарт и/или метро...
    Сякаш все пак с класата трябва да е най-здраво и надежно и работно... основно така е мислено... служебна кола за директор и нагоре...

    Коментар


    • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

      Има комби,то и ферари има,е султана на Бруней питайте,той ги има едни такива изгьзени.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

        Първоначално публикуван от Насока Преглед на мнение
        Aз изправен пред същата дилема заглеждам w220 s500...
        Имам ги и двете W220 и W140 с 8 цилиндрови моторетки. Единственото нещо заради което жената смени W140 с другото са задните въздушни възглавници на W220. Ако не возя децата от зад, W140 е по-добър за дълъг път. За разлика в харченето не знам, не съм засичал, ама са на кантар май.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

          Да ги срещнем челно или да махнем един капак на шахта и да минем от там с 50-60...........ма прецака жена си да вземе новия пьк ти нали,МРЬСНИК,ще и кажа аз.

          Една дума ще кажа - рейка и спирам.

          Няма 2 мнения,че 220 е по-добрата кола за повечето случаи,но ако искаш як чук то 140 избираш от двете,ако и това не ти стига се мяташ на още един модел назад и взимаш последните 126,а след него е само муле,че от конските глави не останаха.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

            Общо взето моделите на Бруно Сако Мисля, че последния му шедьовър е 220ката, но пурата W126 и големия мечок w140 си остават най-хубавите му модели и като цяло двете най-елегантни и здрави S-класи в историята на Мерцедес.. Интересен факт е че той най-много си харесва 190тката и казва, че си се гордее много с нея. Като оставим настрана, че е умалена пура е може би най-преоразмерения автомобил в световен мащаб. Няма чупене това нещо.. който е имал знае.
            Real Recognize Real

            Коментар


            • Re: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

              Карал съм какви ли не таралясници, но W220 S500 е единствената кола, която ме е оставяла на път - алтернатор на 105х истински км. Хубав автомобил е, но не и здрав.
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                Колега Glow, хареса ли си нещо от предложените возила и имаш ли вече фаворит?

                Коментар


                • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                  Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                  Колега Glow, хареса ли си нещо от предложените возила и имаш ли вече фаворит?
                  Да е320 след файслифта 2003-та

                  Коментар


                  • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    Да е320 след файслифта 2003-та [emoji38]
                    Дизел и комби? Добър избор[emoji3]

                    Коментар


                    • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                      Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                      Дизел и комби? Добър избор[emoji3]
                      Не съм взел още, но към този модел клоня. Иначе дизел със сигурност, между седан и комби още се колебая...

                      Коментар


                      • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                        Много внимателно избирай при покупка!
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                          Много внимателно избирай при покупка!
                          За ръжди ли трябва да гледам или?

                          Коментар


                          • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                            Комбито е винаги с по-високо ниво комплектация - тоя, който си поръчва такава кола, иска да пътува в удобства.
                            Но после е по-трудно ликвидно.

                            Коментар


                            • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                              И двата варианта са страхотни, но ако багажникът на седана (560л.) ти върши работа, то нямаш нужда от комби. А и винаги можеш да сложиш едно Туле, което със сигурност ще изглежда по-добре, отколкото на S-ка.
                              Макар, че аз лично обичам комбита и съм пристрастен, пък и комбито на W211 е наистина красиво. Колкото повече, толкова повече:-)

                              Коментар


                              • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                                За ръжди ли трябва да гледам или?
                                Аз предпочитам да не е карана и да има ръжди от колкото обратното.Наблягам най много на двг и окачване е разбира се и кутията.Тези възли създават повече проблеми от ръждите.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X