Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече в отбора...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз съм вече в отбора...

    Здравейте колеги и аз вече гордо мога да кажа,че съм вече в отбора.След много четене тук във форума, обикаляне и оглеждане на много и страшно"запазени" возила/последното Чироки което гледах,ако му извадиш щеката на маслото и го оставиш да работи на ТИХИ обороти ....въпрос на около 15-20мин. да остане мотора му на сухо/, най после и аз се радвам на нова придобивка.Ниссан Патрол 2.8тд GR къса база 1991год.Колата е със сменеи всички тампони по предницата/което се потвърди и след предния мост...беше бетон/,сменени пружини,задни амортесьори,предни и задни накладки , гуми които не са за 1м кал,но на първо време направо ги бива,сменени всички масла по трансмисията,дифове и раздатка.Двигателят е добре,пали от четвърт,не пуши ,не хвъля от щеката на мслото,не надува/проверено няколко пъти/Косурите му са повече повече козметични,по купето външно няма изгнило освен около задните прозорци,а отдолу се виждат тук таме прогнили местенца,но иначе рамата му е бетон.Забравих,предишния му собственик му е сложил биксенонови фарове/съвсем истински,с машинките и т.н./направо прави ден.Ами в общи линии това е .Снимките от Яро.Предварително се извинявам,но машината не беше много,много за снимки зощото тъкмо я бяхме пробвали в една кал,но така или иначе този звяр се очертава да е все кален.
    Р.Р.забравих да се похваля,че има и блокаж на заден диф.Направо копае.
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

  • #2
    Честито, това вече е сериозно! Много да те радва
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Честито за машината! Със здраве и безаварийно!

      Снимки на GR-a:







      Коментар


      • #4
        Зверски е, ама гумите са несериозни наистина.
        Нищо де, предполагам скоро ще се обуеш в нови "кубинки" и ще хвърлиш маратонките
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Честито! Безаварийни километри!
          Мога ли да попитам на какви пари ти се върза тази красива зеленина? Аз продължавам да сондирам пазара в очакване на едни финанси, с които и аз се надявам да влеза в отбора... а до тогава съм само виртуално с вас

          Коментар


          • #6
            и от мен честито, ще споделиш колко ти излезе удоволствието? С по-горно стоящия сме си плюли в устата.
            Bertone freeclimber 1.8 115hp

            Коментар


            • #7
              Няма да ви лъжа,беше обявен за 8500лв.,но накрая нещата се успокоиха на7000лв.и 100лв. прехвърляне.Това е .
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                Честит Патрол ,много километри да изминеш с него извън пътя и винаги да те радва.

                Коментар


                • #9
                  Идеално , на горубляне по толкова вървят Голф 3 на 12 години [/i]

                  Коментар


                  • #10
                    Куадра,само да можех бих го обул веднага,но сега има по-важни неща за които ще се дават пари ....обслужването!А от всички джипове,които съм гледал до сега,този направо си има подметки.
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от lubashki777
                      Няма да ви лъжа,беше обявен за 8500лв.,но накрая нещата се успокоиха на7000лв.и 100лв. прехвърляне.Това е .
                      Бих казал доста добра цена за GR. На твоя място (особено за тази цена) задължително бих сменил всички течности (задължително поне маслата), независимо от думите на продавача

                      Коментар


                      • #12
                        цената наистина е добра, миналата година като си търсих 4х4, GR под 10 000 не видях
                        Bertone freeclimber 1.8 115hp

                        Коментар


                        • #13
                          Значи маслото в ДВГ-то вече го смених.Следваща стъпка -смяна на ангренажен ремък и 2бр. ролки,след това продавача сменил не сменил мисля задължително да сменя маслото на задния диф,че той е с блокаж и...знам ли даже да са го сменяли какво са му сипали.И след това ......абе май ще сменям всичко наред.
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от lubashki777
                            ...абе май ще сменям всичко наред.
                            Правилно

                            Коментар


                            • #15
                              А сега ако някой даде и инфо какви трябва да са маслата в ск. к-я,раздатка, преден диф и задендиф/като се има предвид,че отзад е с блокаж и май маслото е по-специално/ще съм ви направо много благодарен.
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X