Първоначално публикуван от kartechar
Преглед на мнение
Наща армия участваше с тях в Ирак. Мисля дека това може да мине като наша военна истирия, или?
!!
Второ - може да са ти разрешили да седнеш зад волана и да правиш "Бръм-бръм!" с уста, ама това не е каране. Дори и кръгче по асфалта не си направил.
Препоръка - купи си Asia Rocsta или Mahindra Roxor щом те влекат такива смехории. Щото явно хал-хабер си нямаш от концепцията на Jeep - 160+ км/ч по магистралата докато стигнеш плажа, пустинята или гората, където продължаваш със същата кола, не с АТВ-то или мотора от ремаркето, не и с трактора, който си резервирал предварително да те чака на "отправния пункт".
Коментар