Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с 4x4 Ssangyong Kyron

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И сега си мисля друго да не би проблема да е в скоростната кутия или раздатката и да трябва да ги поръчам от където вземах й задния диференциал

    Коментар


    • #17
      Да не е проблема в хъбовете ? Ако имаш възможност препоръчвам ръчни (въпреки неудобството за мен е по-правилно).
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • ivcho85
        ivcho85 коментира
        Редактиране на коментар
        Гледах клипове в youtube, за да разбера къде стоят тези хъбове. Точно на лявата гума смених целия шенкел, защото там където сменят хъба на клипа беше нацепено при моята джипка, но това го направих когато сменях и задния диференциал. Но майстора не каза че това е хъба. Майстора каза да сменяме всичко, целия шенкел и главина. Тези хъбове не вървят ли по два, да не би като сме сменяли шенкела и двата хъба сега да са различни и от там да има разминаване

    • #18
      Това е стария шенкел
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #19
        Няма как да са нито хъбовете, нито скоростите, нито раздатъчната кутия.

        Коментар


        • #20
          Аз и друг проблем имам с скоростната кутия, така че явно нещата отиват натам всичко да се сменя скоростната кутия върви с раздатката, а хъбове те с цялата главина, за по- сигурно и предния диференциал да сменя, като е тръгнало да го направя както трябва

          Коментар


          • Джоу (x3mrjoe)
            Джоу (x3mrjoe) коментира
            Редактиране на коментар
            Раздатката е куплирана към скоростната кутия с едни неща които се казват болтове, и всяка си върви на където си иска.

        • #21
          Daли не бъркаш? https://www.drive2.ru/l/458889150385509806/
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • ivcho85
            ivcho85 коментира
            Редактиране на коментар
            Ами виж снимката, като че ли вървят заедно, иначе по автoмагазините не намирам хъбове за kyron-a

        • #22
          Този път отвори линка и разгледай хуууубаво снимките, защото виждам, че явно не си отворил първия линк - https://www.drive2.ru/l/517999720128315822/

          И малко видеоматериал:



          П.П. Части обикновено се поръчват в Ратола, а се сменяват в твой "доверен" сервиз.
          Последно редактирано от коко келеша; 22-05-22, 17:16.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X