Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намаляване на отбясъка на слънцето на отвора за интеркулера на предния капак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Китайското го взех за тестове така да се каже. Да видя как стои без да се набутвам с марково.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
      Мина време... спрях се на варианта с фолиото (когато не съм сложил очилата). Поръчах едно имитация на карбон, от Китай да видя как ще стои. Лепнах едно ъгълче на тавана, за да го наблюдавам колко е здраво. Взех, че сложих и на друга кола на елементи от волана, които бяха надраскани. Оказа се, че чертичките върху фолиото (имитация на карбон) отразяват слънцето, за идеята с интеркулера не става. Взех черен мат. Както казах мина време и реших да видя какво става с онова парче на тавана - не беше мръднало. Отлепих го. Всичкото лепило остана върху боята.
      И в този ред на мисли, ако облепя изпъкналостта на интеркулера и по-късно реша да махна фолиото ще останат следи от него. Има ли начин да се премахнат?
      Продават се препарати за махане на следи от лепило,провери в книжарниците.Аз ползвам някакъв,който миришеше на портокали.Не помня от къде съм го купил.Върши си работата.Последно,да маха следите от лепенките на дограмата

      Коментар


      • blackfirefly
        blackfirefly коментира
        Редактиране на коментар
        Лепило от разни лепенки се премахва успешно и с WD40...

    • #18
      Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение

      Продават се препарати за махане на следи от лепило,провери в книжарниците.Аз ползвам някакъв,който миришеше на портокали.Не помня от къде съм го купил.Върши си работата.Последно,да маха следите от лепенките на дограмата
      ...и основната съставка е... изопропанол.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X