Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с номер на рама SsangYong Kyron

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ти жалбата дай, не решението на съда
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      Е, жалбата е ясно каква е, щом е АС, а щом нещо е у Меверето, значи го е фанал НК.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        Хммм не мисля така.Темата я пуснах,защото не разбирам защо от КАТ не искат да ми регистрират изрядния джип!А иначе за номера на двг,до сега съм докарал около 10 автомобила от Германия и само на 1 от тях имаше вписан номер на двг в немския талон....Само тук е тази простотия,даже когато в КАТ не го видят или не се чете в БГ талона НЕ СЕ ВПИСВА.....
        По темата:Говорих с адвокатката и стана ясно,че нашите велики власти през това велико разследване е трябвало да вземат впредвид това,че в немския талон на автомобила пише на НЕМСКИ,че номера е пренабит от тях,защото е бил почти заличен.И така нашите власти имат ангажимента при това раздледване да ми кажат,че трябва да направя легализиран превот на талона с дописването относно информацията за пренабития номер ИЛИ те да се погрижат за превода.В крайна сметка не е станало нито едното.Сега ще извадя легализиран превод на дописа в талона и отивам отново в КАТ.

        Коментар


        • #19
          обаче не се реди директно на гишетата, а отиди първо при шефа на регистрациите с всички документи за "консултация", трябва да има приемно време
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #20
            Кауза пердута! В тая институция няма оправия. Нали точно шефа на регистрациите е дал резюмето и предишния път. Сега нещо друго ли ще каже?

            Коментар


            • #21
              Ами след като автомобилът не е обект на престъпление, да го върнат на собственика му, за да може да го продаде / регистрира в друга държава, да го продаде на части или каквото сметне за необходимо да прави с него...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #22
                Пич, ЗбъркАл си айдуката !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  Вече има номера!Оказа се,че ако не си го поискаш не ти го връщат(така да се каже) и легализиран превод на дописката от талона вече е ОК.

                  Коментар


                  • #24
                    А здрав и всичко налично,по него?
                    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Umbra Преглед на мнение
                      Вече има номера!Оказа се,че ако не си го поискаш не ти го връщат(така да се каже) и легализиран превод на дописката от талона вече е ОК.
                      Много се радвам за което.

                      Аз преди 7 години купих един джип, на който номера на рамата не се четеше. И понеже се усетих преди покупката, отидохме в КАТ с продавача, да питаме какво да правим. От там казаха, че трябва номера да се пренабие още преди продажбата. Собственика го направи в лицензирана и упълномощена от КАТ фирма, след което ми проодаде джипа. Заедно с документите за пренабиване, официално писмо от дилъра на марката и снимки на номер на двигател, номера на рама от алуминиевата табелка и т.н.. В КАТ нямаше никакви проблеми по регистрацията с така пренабития номер на рама. В талона записаха забележка "Нестандартен номер на рама".

                      Преди 4 г. продадох джипа на друг човек. Казах му, че номерата са пренабити и му дадох документите. След няколко дни се чухме и ми каза, че и той не е имал проблеми с регистрацията.

                      При теб е същото, с разликата, че номерата са пренабити в Германия.

                      П.П. Пренабитият номер беше върху дясна средна колонка между вратите. Изглеждаше отвратително зле и едвам се четеше. Пръснах го с прозрачен лак, да не ръждясва
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        Всичко си беше здраво и на мястото си.Даже се учудих,като видях и 3те комплекта крушки в багажнка,че са там още.И при мен дописаха в талона "Нестандартен номер на рама" и набиха нов на средната дясна колонка.Стана по-сложно,защото в Германия са го пренабили накриво върху стария.
                        Последно редактирано от Umbra; 19-10-21, 18:49.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X