Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Щом са аванти-отпиши ги от входа ! Те са ти казали сами !
    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
    feikot@abv.bg
    Обратно дороги - НЕТ !

    Коментар


    • #92
      До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Някой да е забелязал, че му е паднал разхода на дизел, откакто спряха вноса на базово масло от Гърция? Защото май вече не сипват от това масло в горивото. Е, смазваше помпата и дюзите , ама ще го преживея.

      Ама то този въпрос май си е за нова тема !?
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #93
        До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Не зареждайте газ на Шел Самоков,ако сте с ЕвроШел карта!!!!!
        Не може да се плаща с нея и не се начисляват точки!!!
        Явно въртят някаква далавера!!
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • #94
          До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Аз си имам правило -зареждане на Шел и разни частни бензиностанци - Никога!
          Предпочитам да бутам колата пред това да сипя от горепосочените.

          Много съм доволен от горивата на ЛукОйл,ОМВ и ЕКО.
          Добре е да се зарежда само на големите им бензиностанции,които са често посещавани.

          Примерно - когато сипвам от ЕКО нафта,го правя от ЕКО-то на Вапцаров.

          От ЛукОйл сипвам най често,но го правя само на този,който е на магистрала Тракия веднага след караулката понеже ми на път за вкъщи.
          Зареждам от всички ОМВ-та по Цариградско,но пък ме лъжат в количеството.
          Проблеми с колите не съм имал при изброените,обаче с гориво на Шел съм имал проблеми и с дизелови и с бензинови коли.

          Коментар


          • #95
            До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            От 2000г съм с карта на Шел.Главно сипвам дизел и бензин,от февруари т.г. и газ.Не е кой знае колко,фактурите са по 6-700лв на м. Чук-чук ,до сега никакви проблеми с горивото.Това е първата по-сериозна издънка ,за това се вбесих и го споделям.

            Късмет!
            Дизелов Jeep, не е Jeep.

            Коментар


            • #96
              До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              колеги аз зареждам на лукойла в Монтана и общо взето съм доволен имам дизелов автомобил, също така и бензинов и .. доволен съм от качеството

              Коментар


              • #97
                До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Няколко километра след влизане в БГ от Гърция през Кулата, от дясно има бензиностанция с емблема на Петрол, ама не е Петрол , а само франчайз за логото. Там с триста зора издават фактури, т.е. може би нямат документи за придобиване, и съответно не е ясно какво точно ти сипват.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #98
                  До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  От 3г. карам дизелов автомобил и за сега нямам проблеми. Зареждам само Лукойл и рядко на ОМВ, Еко и само веднъж на Шел. Проблеми в сервиза сме имали само с клиенти на Шел. Обикновенно чистим резервоари и сменяме филтри с промиване на горивната система. Добре, че Ивеко и Субару имат доста финни горивни филтри.
                  Impreza WRC STI

                  Коментар


                  • #99
                    До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Колеги, в бензин. в П.Баня, до моста

                    Коментар


                    • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Не зареждайте дизел на АМ"Тракия"-ОМВ,преди Пазарджик“.
                      Нафтата,която сипах там преди месец намали мощността и вдигна значително разхода..
                      Ако не знаеш-питай,като знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване -...много!!!:wink:

                      Коментар


                      • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Лукойл на изхода от Плевен е ужасен!!!. Изхода към КАТ.
                        Зареждам само OMV и никъде другаде. Шел е компромис който правя ако няма OMV наблизо.

                        Коментар


                        • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Колеги, от сигурен източник ("акцизните") имам инфо, че ОМВ продават нещо като нафта, но не точно, а Шел удрят в грамажа.
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            Колеги, от сигурен източник ("акцизните") имам инфо, че ОМВ продават нещо като нафта, но не точно, а Шел удрят в грамажа.
                            Това с OMV вчера го установих лично. OMV то между Красна Поляна и Овча купел. Сипах OMV Sprint за 40. Вечерта установих, паркирайки в гаража, че изгорелите газове миришат меко казано странно. Иначе си работи горе-долу нормално. Вероятно е пълна със сяра, или някаква друга гадост.

                            Губят ме като клиент, поне за известно време. А и по принцип гледам да сипвам на ЕКО или ROMPETROL, като по спомени от събора, от последните съм особено доволен. Все едно имах насаден друг двигател на джипката - работеше тихичко и мазно.

                            То какво стана - Shell съм ги отсвирил отдавна, след като благодарение на "качествената" им нафта потроших горивна помпа, от ЛУКОЙЛ като няма друго. Сега и OMV-то се осраха. То не остана бре, мам.а им мошеническа. Парите ли са им малко!?!?!?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              явно са малко парите, Спарки...
                              и както се готвят да вдигат и акциза от Нова година....

                              маани, маани...

                              Коментар


                              • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                За тези които зареждат на ШелРаботя в един завод,имаше по едни стари цистерни остатачна нафта тоез мазут около 20т Шел ги изкупи на доста добри стотинки,познайте от три пъти къде са отишли тези 20т
                                JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X