Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Тойотата-Ленд Круизър LJ70 след като и смених ръспрасквачите изван града 10.5 лт на 100 км средна скорост 90-100 км.А в гората 12.5-13.5 ха 100км .

    Коментар


    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Последни замервания : Гранд Чероки TSI, 97 година, гуми Кобра Малатеста 31/10,5/15, фултайм, двигател 4,0, почти през цялото засичане - асфалт със скорост 110-130 км/ч., разхода 19,5 л / 100 км ГАЗ

      Ново 200, същата кола, при същите условия, разхода - 16,2л газ / 100 км Май една плевенска верига попада в моя личния "черен" списък......
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Е що? От 19 е свалил на 16, трябва да се радваш... Или аз нещо не разбрах.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Е що? От 19 е свалил на 16, трябва да се радваш... Или аз нещо не разбрах.
          Радвам се, не ми ли личи? Ама толкова драстична разлика в расхода, почти 15% Без да правиш нищо, освен смяна на газостанция
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            И аз да кажа за моя/от днес вече бивш/ Pajero V6 3000,91г.Наистина ми даваше за своите 220000 км. приличен разход-12,5-13 л. градско/в София все пак/ и то с добро ръчкане.

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              И то за автоматик.

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                SUZUKI GRAND VITARA 2.0 TD с гуми 215/65/16
                градско-8.5-9л май-септември
                градско-9.5-10л ноември
                Плевен-Силистра-Варна 7.5л на 100км.Средна скорост-90км/ч
                Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
                Opel Corsa 1.7д 98г

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  Последни замервания : Гранд Чероки TSI, 97 година, гуми Кобра Малатеста 31/10,5/15, фултайм, двигател 4,0, почти през цялото засичане - асфалт със скорост 110-130 км/ч., разхода 19,5 л / 100 км ГАЗ
                  Къде ти я настроиха? Питам, защото на Форда по-малко от 24/100 газ не можах да сваля. На всичко отгоре, като карам на газ катализаторите светят, като червената точка на "Tefal".
                  Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                  УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                  Времето е ценно, само ако не бързаш.
                  0889623098

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    За витарата вече съм писал ,сега за опел фронтера 2.2i 16v метан. За 22лв 250-260км.Много ли е,малко ли е,не знам.На мен ми изглежда добре.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      SUZUKI VITARA 1.6 - къса база, гуми 205/70/15 - нормални;
                      за града(София) харчи между 12 и 14 бензин
                      извън града почти не съм я карал и не мога да кажа точно, но пада под 10 със сигурност.
                      Забравих да кажа, че е с мек таван.
                      http://www.nakladkibg.com
                      накладки, спирачни дискове, съединители

                      088 8613380

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        Сузуки Витара 1,6 - като на колегата /твърд таван/
                        по-добри гуменки от неговите
                        комбинация - градско, извънградско и по-лек оффроуд - 15-16 на 100 бензин

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Шкода Октавия Вегън 1.9 ТДИ - 7.5 лтр. на 100 км.

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Grand Cherokee 4.7 V8 2007 В София 22-32/100. Извънградско 12-15/100

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Как ги постигна тия 32 литра бре колега? Аз с 5.2 ГЧ и с 5.0 Експлорър така и не успях да постигна повече от 28, а имам много тежък крак (колегите знаят). Освен на много кратки дистанции и да не е загрял...
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Ами не знам как е възможно но мислех да ти звънна за съвет! Ама ми е неудобно да те занимавам. Все пак не се познаваме! Мисля че е доста този разход при положение че не смея да я натисна че тогава може да удари и 50/100! Колата е чисто нова / 6 000 км. / и незнам дали това не е причина?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X