Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Toyota RAV4 2.2 D-4D:

    Градско: 8л/100км без да му давам зор и към 10л/100км като го настъпя сериозно.
    Извънградско: 180-200км/ч по магистралата около 11~12л/100км.
    Извън пътя: Кадето предимно се кара на 1-ва и 2-ра горе долу пак към 10л/100км отива... абе ощо взето досега не съм го зареждал без да покаже, че е минал 580~600км.

    Общо взето е доволно...
    Последно редактирано от tdrome; 08-04-07, 11:40.
    [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
    [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

    Коментар


    • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

      Гранд Чероки 4,0л инжекцион , автоматик . 188 коня /ако не се лъжа...
      13,5 л / 100 км бензин
      16,0 л / 100 км газ
      Расхода е смесен , понеже при мен никога няма само градско или извън градско
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

        tdrome, със същата тойота баща ми я е заковал на 6,9л/100км. градско без никакъв зор да и дава и 6,9л/100км извънградско със 120-130км/ч
        оказа се доста икономичен автомобил
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

          Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
          tdrome, със същата тойота баща ми я е заковал на 6,9л/100км. градско без никакъв зор да и дава и 6,9л/100км извънградско със 120-130км/ч
          оказа се доста икономичен автомобил
          Абе това там не е много много вярно, аз не го гледам него смятам си колко съм минал и колко съм сипал, а и вече рядко я галя, просто нямам навика да карам лекичко...
          [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
          [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

          Коментар


          • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

            Аз сам с Фронтера 2.0I и общо взето разхода е 12-13 градско и 10-11 извънградско на бензин.На газ не6тата пак са следните 14-15 градско и 12 извънградско при каране с около 110км.
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

              Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
              Аз сам с Фронтера 2.0I и общо взето разхода е 12-13 градско и 10-11 извънградско на бензин.На газ не6тата пак са следните 14-15 градско и 12 извънградско при каране с около 110км.
              Браво съвсем си в нормата !
              no signature no problems

              Коментар


              • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                ГрандЧерокито 4.7БЕНЗИН с махнат преден кардан харчи 11.5 извънградско. Горе доло с литър два по малко от колкото като е 4х4.

                Коментар


                • Витара 2.0 V6

                  Бензин около 11л/100км градско и около 9л/100км извън градско.

                  Миналата седмица сложих и газов инжекцион и засега ми харчи газ 14.4л/100км градско в София. Не знам дали след като улегне малко няма да спадне още малко разхода.

                  Ама пък и аз ... какво да искам по-добър разход, като всяка сутрин и вечер пресичам града и минавам по жълтите павета, (или около тях) . Извън градско още не съм карал на газ, но по-късно ще споделя впечатления.

                  Също така, колкото и да е тъпо, все още много зависи и от къде сипваш газ.
                  ... to be continued

                  Коментар


                  • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Nissan Terrano II 94г. 2.7td 100коня гуми 235х75/R15
                    Извън градско 7/100 по равен участък и каране 2500 и 3000 оборота-100 ,110км/ч( при стръмен път качва разхода )
                    В града около 11,12/100
                    Като видях другите машини какви разходи дават направо се влюбих в моята джипка
                    Сега сложих джанти хром никел и гуми 265х80/R15 дали ще ми се качи много разхода

                    Коментар


                    • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      Land Rover Discovery II
                      2,5 Td5 137 hp
                      10/100 izvangardsko - pri barzo karane
                      11/100 gradsko
                      ---------------------
                      Шофирайте разумно!
                      [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                      Коментар


                      • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        Искам да попитам колко харчи Хамър х3 и Гранд Чеоки 2001/2г.

                        Коментар


                        • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Първоначално публикуван от Tropar Преглед на мнение
                          Искам да попитам колко харчи Хамър х3 и Гранд Чеоки 2001/2г.
                          За Н3 не знам.
                          ГЧ 3.1тд харчи 10-11 ивънградско и 14-15 градско.
                          Другите са тук.
                          http://jeep.avtograd.ru/Grand_Cherok...ines/index.htm
                          Съдеики по моето 4.7 даните общо взето са верни. Когато става въпрос за разход на гориво нещата са много относителни.
                          На практика 4.7 харчи 10-15 извънградско и 18-30 градско което значи +/- 20%. При 3.1тд отклонението не е повече от 10%.

                          Коментар


                          • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            За Н3 не знам.
                            ГЧ 3.1тд харчи 10-11 ивънградско и 14-15 градско.
                            Другите са тук.
                            http://jeep.avtograd.ru/Grand_Cherok...ines/index.htm
                            Съдеики по моето 4.7 даните общо взето са верни. Когато става въпрос за разход на гориво нещата са много относителни.
                            На практика 4.7 харчи 10-15 извънградско и 18-30 градско което значи +/- 20%. При 3.1тд отклонението не е повече от 10%.
                            А и много често "харченето "е субективно.Влияние оказва тежестта на крака ,палене на гуми по сфетофарите,рязко тръгване ,рязко спиране и т.н .
                            Така ,че процентното съотношение +/-20% ,май е характерно за всички коли.
                            B+

                            Коментар


                            • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Да се уточня че маи не го написах много ясно.
                              Имах в предвид отклонение в разхода при извънградско ИЛИ градско а не разлика между градско и извънградско.
                              Моите наблюдения са че навтовите агрегати дават много по-малки отклонения и в двата случая.

                              Коментар


                              • Re: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Аре и от мен пресни-пресни наблюдения за новия трактор. Та така Джип Вранглер 4.0 ръчни скорости - до сега само извънградско (2700км) - 120 - 140 км/ч между 10 и 12 литра.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X