Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дима ква е тая патрулка с ограничител на 180
    Изчагъртаи го веднага - тва да не е линейка.

    Коментар


    • Е, к`во да се прави, Интерцептор пакиджа не се разпространява върху тези неща...
      Ама иначе трябва да сменям и километража че свърши
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • за старата(патрула)дал съм данни.
        сега стана интересно.
        новата бегачка е МБ 320-24v шестак .нешто като седмак ама по бързо
        на първите тестове даде 18/100 от хубавия в извънградско със130.
        на последния офроуд в шумен нещо объркахме и изгори 68/100 от скъпия.
        нека венци да пусне някаква гражданска справка ,а аз ще гледам поне да я удвоя
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • Нисан Патрол 2.8тдGR 1991г. Гуми 30/9,5R15
          градско 12л/кота се има в предвид че го карам на малки растояния и той не може да загрее/
          извън града при90-100км на асвалт/но не магистрала/ 9.5-10л
          оффроуд още не съм го засичал.
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • Здравейте всички . Сузуки Сайдкик 1,6 инжекция , 16 клапана , 1997 година , автоматик , клима , дълга база , гуми 205/75/15 , гори 10/100 при всички условия , понеже не карам само градско / извънградско , а и нямам класическо извънградско / постояно пътувам Априлци - Троян , Троян - Рибарица през Шипково / пиша при всички условия .
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • Имам предвид бензин , газ не искам да слагам , един Троппер вече ми изгоря заради газова уредба
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Злой
                Имам предвид бензин , газ не искам да слагам , един Троппер вече ми изгоря заради газова уредба
                хихихи и как стана тоя номер? накладе си огън в багажника? разкажи повече може да е интерено да не ни се случи и на нас?
                no signature no problems

                Коментар


                • Като става въпрос за разход на гориво нека се включа и аз."Фронтера" КБЗ,гуми 255/15 Пирели Скорпион, за бензин нищо не мога да кажа,само я паля, тоест така е внесена от Италия.Газовата е монтирана там и автомат.превключва от бенз.на газ,ходих на центровка /от лично любопитство/ казаха ми,че всички периферни устройства към газовото са наред и работят перфектно включително и ламб.сондата и каквото там друго,но според мен гори доста,на газ около 18-20лт.в града и около 15лт.извън градско на 100км.Вярно,че в града карам на студен двигател но според мен пак е доста,иначе нямам никакъв проблем на газ просто и аз не вярвам,като се има в предвид,че преди време имах БМВ 525- 94г.на газ, просто ме умори- ами то все гърмеше и като каже,че нама да върви /голямо излагане/ Приемам съвети!

                  Коментар


                  • Малко ОффТопик,но с тези УЖАСНИ задръствания в нашият любим град (София), Корола-та ми започна да харчи 13.3л/100км ще я водя а стенд, ама има усещане че си е наред но просто вече не се движим в този град, почти по всяка дестинация съм навит да се състезавам пеша с кола, поне ежедневните ми пътувания пеша са не само по-бързи, Но и много по-приятни

                    Коментар


                    • offtopic:

                      Първоначално публикуван от alex_markov
                      Малко ОффТопик,но с тези УЖАСНИ задръствания в нашият любим град (София), Корола-та ми започна да харчи 13.3л/100км ще я водя а стенд, ама има усещане че си е наред но просто вече не се движим в този град, почти по всяка дестинация съм навит да се състезавам пеша с кола, поне ежедневните ми пътувания пеша са не само по-бързи, Но и много по-приятни
                      Алекс, супер си, нали не си х2 на тези 13? В интерес на истината от доста време (2-3г.) всяка сутрин пропътувам по целия бул. "Тодор Александров" (София) и лятото редовно виждам велосипедисти които са на всеки светофар с мен (ако не и един - два светофара пред мен) от Люлин, та чак до Шератон.. Така, че нищо чудно вече и пеш да си по-бърз отколкото с кола.

                      В тази връзка ходел съм и с байк на работа (26км. в посока), но някакси, колкото и да караш спокойно не е гот да влезеш сутрин в някой meeting потен като свиня (всъщност свинете не знам дали се потят, ама нали така е израза).

                      Коментар


                      • Гранд чероки 2,5 дизел. Извънградско на автопилот на 110-120км, до Варна и обратно разхода е 10л. Градско маи пак е толкова някъде. Не мога да го засеча още точно

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Yaro
                          В тази връзка ходел съм и с байк на работа (26км. в посока), но някакси, колкото и да караш спокойно не е гот да влезеш сутрин в някой meeting потен като свиня (всъщност свинете не знам дали се потят, ама нали така е израза).
                          искаш ли ключ от моя офис да се къпеш сутрин като слезеш от колелото макар, че близките 3-4 месеца едва ли би се изпотил много...

                          ако имахме нормална околовръстна магистрала, нямаше да съществува тоя проблем...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/

                            ако имахме нормална околовръстна магистрала, нямаше да съществува тоя проблем...
                            Мислиш ли че околоМръсното е проблема ? Въпреки ,че и ти си прав.Миналият петък като го затвориха ,/част от отсечка/разтояние което вземам за 7минути пеша с кола го взех за 1,45мин.Разтоянието е от Прокуратурата на "Римската стена" ,до "Цар Иван Асен" .
                            B+

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от vokel
                              Мислиш ли че околоМръсното е проблема ?
                              Яро живее в Банкя, а работи до Винарово колело /4-ти км/... Ако имахме нормално ОколоМръсно /магистрала/, нямаше да му се налага да минава през идеалния център...

                              Наистина има и вариант "Б" - да се продължи Цариградско шосе и да се свърже с бул. Т. Александров... хубавото на тоя вариант е, че ще отпаднат няколко ненужни сгради /институции/: МС, Президентство и НС идеята ми се вижда много примамлива
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • И на мен ми харесва тази идея .
                                B+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X