Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Недей така ,че се сърди .Вече е сърдит на админа ,сега ще се разсърди и на теб.
    B+

    Коментар


    • Първоначално публикуван от vokel
      Недей така ,че се сърди .Вече е сърдит на админа ,сега ще се разсърди и на теб.
      Що бе аз харчИм 5 кебабчета в час ама в града на офф-роуд може да се стигне и до 3 пържоли зависи колко се юркам ;-) па ква кола карам няма значение нали
      майтап да става ама пича е пропуснал да даде малко подробности но случва се ние и така ще разберем
      no signature no problems

      Коментар


      • На следващата обиколка с 11 градско ще даде подробности ,въпроса е ,че ако беше дал сега ,щеше да спести 11 от нещо си.Сега ще се набута.
        B+

        Коментар


        • В заглавието пише Нива
          M.P.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Chico
            В заглавието пише Нива
            ??? в тема колко харчи вашия 4х4 изведнъж се появява пост 11 на 100 градско?? аз не виждам къде пише друго?
            no signature no problems

            Коментар


            • Първоначално публикуван от fanatic
              Първоначално публикуван от Chico
              В заглавието пише Нива
              ??? в тема колко харчи вашия 4х4 изведнъж се появява пост 11 на 100 градско?? аз не виждам къде пише друго?
              всяко мнение може да има заглавие, друг е въпроса, че е с най-дребният шрифт и никой не го вижда...

              интересното е, че има хора, за които изписването на всяка дума е невероятно усилие... например гледам обяви в мобиле.бг бе никаква информация... само марка и модел кола + телефон /задължителни полета/ все едно някой ще им вземе пари, ако напишат 2 реда /като при обявите във "24часа"/
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • егати на 1280х1024 ми трябваше 5 поста да видя че пише нещо
                соти за нападките ама наистина много посно написано.
                no signature no problems

                Коментар


                • Уазката ми харчи около 11- 12 по нормален път. Възможно ли е , очаквах повече?
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • По принцип всичко е възможно и обяснимо .Ако ти си приел ,че надолнищата са нормални пътища ,всичко е ОК
                    B+

                    Коментар


                    • vokel , нали после идва нанагорнище , ти къде си видял 100км. спускане
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от kiki.t
                        Уазката ми харчи около 11- 12 по нормален път. Възможно ли е , очаквах повече?
                        Е то пък не може всичко да е лошо

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от kiki.t
                          Уазката ми харчи около 11- 12 по нормален път. Възможно ли е , очаквах повече?
                          Съвсем нормален разход. Ако става въпрос за само път и без много газ даже е голям разхода, София - Смолян съм го вземал с 9/100...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • Здравейте.Аз съм съвсем нов-вчера се регистрирах От 1 месец карам Renault Scenic RX4 2.0 16V 102KW 188NM.Много съм доволен от колатаРазхода ми в града е 11,5 л/100км, а извънградско около 7-8л/100км.За извънградското давам приблизително защото основно карам в градаА офроуд още не съм го пробвал,единствено на поляните до Камбаните на Младост-4,защото там имам вила.Има ли някой друг с такава кола и може ли да ми даде линкове или някаква полезна информация за модела.Мерси много
                            Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                            Коментар


                            • Фронтера 2.0 /1996
                              на бензин извънграда 8/100 при скорост 100-110 км.ч
                              в града 11/100

                              на газ извън града 12/100
                              през останалото време на каране което е ежедневно каране насам натам в града и до село ме закова на 14/100 и не ще по малко. Колкото и да го свивам.
                              Газовото е Ланди , обикновенно с плочка и противовзривен клапан.
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар


                              • Suzuki Vitara 1.6, 91г
                                Моята Сузана харчи 14 газ на градско
                                На бензин и офф нямам още много наблюдения, но едва ли ще ме изненада приятно. Голям ми се струва този разход, но пък може да го сравнявам с Фиатчето, което имах и ми харчеше 5 газ....еееехххх мечти, мечти!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X