Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОЗДРАВ КЪМ ВС ДЖИПАРИ И НАЙ ВЕЧЕ СТЕФАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    а тва с вените поради що?
    Ама аз така и мисла да го направа, но нали ти казвам според мене нема да мога да смогна на меки връзки ще ги къса много бързо още повече че двигателя е дизел и кат почна да го върта на стартер се клати яко...
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #17
      От мъка че не могат да те срутят ПичОвете с такива камиони са несравнимо по-малко от лъскавите гаджета, не стига за всички.
      Нищо им няма, смятай ги за еднократен разход. Моя дизел освен другото и повечето време е с откъснати тампони та се разхожда из коша, и пак не помня коя година сложих силфона. Стои си и си работи.

      Коментар


      • #18
        демек ти си хванал твърдо гърнето ти така ли?
        ако е така да хода да свалям някоя мека от некоя нова кола те повечето съвремени имат!
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #19
          Не, не е твърдо.
          Сложи един на завоя на генерацията след резонатора, откъдето под дъното тръгва тръбата с гърнето/-тата. И още един в района на завоя нагоре. Нали ще го изкарваш на задния борд на карусерията? Това отдолу да си мърда.
          А тия железа ги има вече по всички магазини и Крафтове. Не са чак такива пари.

          Коментар


          • #20
            ми ще излиза между лигена и кабината там от дясната страна ми се пада ауспуха пък от лявата ще е въздуха!
            Два два даже мисла че продаваха и по- дълги някъде трябва да потърса щото по дълго ако е по- добре
            4ао и мерси
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар


            • #21
              А, това е друго.
              Има ги по резервните части и ремонтите на ауспуси. Има един арап зад семинарията, добър е ама цените му са безобразни. Или Крафт. Има на околовръстното, има в Дружба. И тръбите им са правилни, пожароустойчиви. Имат всякви такива меки връзки, и дълги.

              Коментар


              • #22
                мерси много щом е сигурно, че нема да ги къса всеки ден ще го направа! 4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #23
                  стефане тия дупчици на ламарината бяха доста финни
                  ако искаш да кача оригиналната снимка на фтп то и като я увеличиш ще се видят предполагам тя е на добра резолюция

                  Коментар


                  • #24
                    Аха, твърде разумно!

                    Коментар


                    • #25
                      а размерите точните на нещо което е на снимка може да се изчислат много лесно
                      взимаш размера на нещо от снимката което го знаеш точно колко е например най става с джантата на гумата
                      мериш я колко мм е в реалния живот
                      след тва я мериш колко е на снимката от там изчисляваш мащаба и виждаш на колко мм от снимката отг мм от реалния живот
                      след тва мериш колко мм е дупката на снимката и смяташ
                      ее ти тва го правиш много от преди аз да се сетя сигурно де но аз да си кажа може и на някой друг да му е от полза
                      аз така изчислих веднъж размерите на една рампа за фристайл скоци
                      макар че още не съм я направил де
                      но някой слънчев ден и това ще стане

                      Коментар


                      • #26
                        Официалния термин е "реинженеринг", и това дето си го написал е един от най-секретните методи)) Ний крадците на атомни и други страшни тайни често го използваме. Като дойдат тайните шпионски снимки всеки вади тайната шпионска рулетка и всички тайни се крият в другата папка)) Повече никъв шпионин не може да ги гепи!
                        Мамка му, не трябваше да казваш за слънчевите дни((( Ебати гадорията.

                        Коментар


                        • #27
                          ето снимката във фтп то в цял размер като я увеличиш се вижда що годе надупчеността
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...a%20stefan.JPG

                          а като става въпрос за сухопътна армия
                          виж с кво се занимават сухопътните военни сили на франция
                          имат отбор по ендуро
                          ето буса им който заснех на серес

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X