Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електроинсталация на Пежо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Лампата е част от възбудителната верига на алтернатора. Без нея няма да работи. Просто я свържи и измери напрежението при около 1500мин-1. Ако е в нормата хич не се занимавай повече Важна е мощността на лампата (2в).
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      Уф ... Че зарежда - зарежда. А иначе много мразя лампи за товарни резистори във веригата.
      Ти с кво се занимаваш - с дизели, с Пежо или с инсталации? Обаче внимавай кво ще кажеш, щото имам нужда и от трите)) И да пия бира с кой да е от спецовете)

      Коментар


      • #18
        Всъщност съм инженер по електроника, който се занимава с графичен дизайн, но това не пречи да си ремонтирам колите.
        От дизели не разбирам особено, защото някога имах 240д а от там трайно ги намразих)), но за тоците мисля, че мога да бъда от полза.
        Сега си кърпя Исузото а междувременно ланчата ми се подпали и цялата инсталация в двигателния отсек е изгоряла. Добре, че имам схемите))
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          Леле! Схемите - схеми, ами знаеш ли че в цялата природа няма шарени жички и разрязани тръби?((( Сигурно трябва да почнеш от моргите.
          Няма и много други работи. Гнезда за релета няма, клеморедове няма, нищо няма.

          Коментар


          • #20
            а питаш ли ме мен в троян дали намирам жичкаджииските истории :x
            Мъки :x
            възтановявам една инсталация на нива и като ида на магазина и имам чувство че им говоря на китайски стоят и ме гледат умно(кат крава )ахааааааа да ми проговорят :x
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #21
              София голема, улиците тесни, кучетата - бесни ... И простотията не ходи по гората. Тука има сигурно 300 магазина с табели по 10 метра - "Всичко за ...", ама като ме видят да се задавам по улицата и в паниката премазват зазяпалите се с кепенците като ги пускат. И аз нищо не ги питам щото отивам другаде, ама чувам как отвътре плачат и пищят Нямаме! Нямаме бе! Неее!

              Коментар


              • #22
                ееееее ако им задаваш непосилни за тяхното разбиране въпроси
                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                Коментар


                • #23
                  Ми, шарени жички, хубави крушки, херметични щекери, срязани тръби ... Верно недостъпно за техния разум.

                  Коментар


                  • #24
                    Вече си намерих донор - взех си цялата инсталация, барабар с шланговете и куплунгите, но все още търся потенциометър за дроселната клапа, съд за спирачна течност, както и този за хидравлична Проблем се оказа почистването от пожарогасителния прах
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #25
                      Чуй тогава страшната тайна. Пожарогасителния прах е сода бикарбонат. Значи за да го махнеш трябват няколко бутилки оцет и маркуч с много вода. Студена, не пароструйка.

                      Коментар


                      • #26
                        Благодаря - не го знаех
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X