Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

    Айде пак много специалисти!
    Първоначално публикуван от brambara Преглед на мнение
    ... Та всичко беше наред до момента на проверка на рамата. ...
    И кое па точно беше наред?? Това, че си плати за "гяволъка", на помагачите? Като толкова е наред да беше я регистрирал и да забравиш за случая. И друг път съм казвал. Не се лъжете да давате излишни пари!! "Чуканяк" НИКОЙ, ама НИКОЙ няма да го регистрира щот сте му симпатичен. От там нататък, какво и как решава прокурор си зависи от него!! Само за информация. На колега (демек работи в КАТ де) му заключиха мотор щото е "чуканяк". Е сега си е вечно негов.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #77
      От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Да ви кажа и аз за един къс Дифендър в Карнобат. Оригиналния мотор го няма, а на неговото място е вкаран 300 ТДИ от Дискавъри. Читаво направено, но номера на мотора е пренабиван. С краката и на пияна глава.

      Да не е мръсно бял ,и в една автокъща в СБА?
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #78
        От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Да ви кажа и аз за един къс Дифендър в Карнобат. Оригиналния мотор го няма, а на неговото място е вкаран 300 ТДИ от Дискавъри. Читаво направено, но номера на мотора е пренабиван. С краката и на пияна глава.
        А онзи от автосалона те уговаря че нищо му няма и можел да го регистрира в КАТ. Щях да ви кача снимка с набития номер ама преди два дни я изтрих от яд.
        А , намерих я но утре ще ви я кача за да видите безобразието
        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Да не е мръсно бял ,и в една автокъща в СБА?
        Същия!!!!!!

        Последно редактирано от banjo; 14-04-13, 08:00.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #79
          От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          А онзи от автосалона те уговаря че нищо му няма и можел да го регистрира в КАТ. Щях да ви кача снимка с набития номер ама преди два дни я изтрих от яд.
          А , намерих я но утре ще ви я кача за да видите безобразието

          Същия!!!!!!

          Можехте да ползвате опцията ,,Обади се на приятел" за да не биете път до Карнобат за този дето духа
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #80
            От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

            И какво щеше да каже "приятеля"?
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #81
              От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

              Един път ползвах такъв жокер и се разходих до Враца. В малките населени места всички се познават и не се знае кой ще излезе по приятел.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #82
                От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                Знам, и аз съм се разхождал така из България. Око да види,ръка да пипне за да не извъртя на някой "приятел" един в носа и да си разваляме приятелството. Разходки ще има така или иначе.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #83
                  От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  И какво щеше да каже "приятеля"?
                  Ами да не се разкарвате ,имаше и една синя витара (сигурно сте я видели ),на нея двигателя и беше в багажника ,гледам че я няма и някой е изгорял с нея
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #84
                    От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Един път ползвах такъв жокер и се разходих до Враца. В малките населени места всички се познават и не се знае кой ще излезе по приятел.

                    Еми пожелавам ви приятно пътуване ................
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #85
                      От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                      Имам предложение. Недейте да пишете къде и как се оправяте, за да не стане като с прегледите (ГТП-то). От много "хвалби" да не може никой и никъде да помогне някой ден.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #86
                        От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Имам предложение. Недейте да пишете къде и как се оправяте, за да не стане като с прегледите (ГТП-то). От много "хвалби" да не може никой и никъде да помогне някой ден.
                        Много вярно.Има начини за обмен на информация,без да се разбира и на Южния полюс.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #87
                          От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                          Нямам опит в подобна ситуация, и не мога да помогна, виж ако беше в нашия град - можеше да се опитам по схемата с жокера.

                          Но ми направи впечатление друго, на което сякаш никой не обърна внимание - момичето каза, че отива да Живее в Гората !
                          На това по нашия край му викат - да хванеш гората!
                          А това никой не го прави от хубаво, и наистина коментарите в темата относно правораздаването (и не само в КАТ, а изобщо)
                          доказват, че Грахче е взела правилното решение!

                          За което и стискам палци, от все сърце !
                          Колко ли хора в БГ тепърва ще последват примера и , започва да се оказва че е по-добре да не "съществуваш" документално и най-добре никак в тази държава .....
                          И аз съм обмислял (само! ) подобна идея, ....никак не е лесно това начинание!
                          Иска зверска работа и кураж, пожелавам и ги - по-много !
                          Grand Vitara 1.6i 16V (94Hp)2001
                          Недостатъчното количество просто ще свърши, недостъчното качество може да те довърши !
                          'Толкова млад, а вече кривнал от пътя'

                          Коментар


                          • #88
                            От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Освен това за трите месеца (което според мен не е вярно, защото в европа може да караш с европейска книжка ДОКАТО е валидна, тоест и десет години) цакат и по още един параграф, когати смениш адреса, а ти си длъжен, трябва в едномесечен срок да си смениш и книжката... веселяци са в КАТ
                            Това за смяната никъде не го пише в закона за личните данни, питах и в ОДП и в КАТ, никой чиновник не можа да ми каже кой член и алинея са това. Прочетох закона и НИКЪДЕ не пише подобно нещо. Това си е чист държавно-чиновнически рекет, въз основа на нито една законна наредба, и възлиза на около 60-на лева, книжка-30лева, медицинско от 10 до 20лв и такса за прехвърляне на досието-2,50ст. Преместих си само досието, за да внеса още по-голям смут, ако ме глобят и решат да ми търсят данните, успех

                            Коментар


                            • #89
                              От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              ... когати смениш адреса, а ти си длъжен, трябва в едномесечен срок да си смениш и книжката... веселяци са в КАТ
                              Предполагам, че следващото изказване дава отговор на въпроса "Защо?"?

                              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                              ..... Преместих си само досието, за да внеса още по-голям смут, ако ме глобят и решат да ми търсят данните, успех
                              Когато се издаде НП, то се праща към службата издала СП на МПС (това заедно с талона към свидетелството). Да не се чудите после що 1 година карате без талон (демек с нередовни документи).
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • #90
                                От: От играчка... плачка: как колата ми остана в РПУ-то

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                ... Да не се чудите после що 1 година карате без талон (демек с нередовни документи).
                                Караме без талон, щото КАТ не е в състояние да се справи със собствената си документация и живее в някакво друго времево измерение. Един акт взима разстояния от 25 до 50 км за няколко месеца. А документите не са нередовни, щото ходим на гише № 13 да ни презаверяват акта. Добре, че служителките си знаят кои РПУ-та се мотаят най-много, та направо презаверяват за по 2 месеца.
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-04-13, 08:47.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X