Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    Ако ти харесва продукта
    Къде го този продукт? Ти би ли платил за нещо, което не си видял?
    Ако беше прочел внимателно, щеше да разбереш, че аз проблеми с предварителното плащане нямам, искам да видя окончателен продукт, върху който ще се слага бродерията.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Колега nvelikov, не ми трябват пари в аванс. Най- вероятно ще раздам адреси на магазините ми в страната, за да си ги получите и платите на място. За местата, в които нямам магазини, може да се ползува куриер "отвори и виж" или както там се казва опцията. Въпросната крупна "инвестиция" за 40- 50 или 100 дрехи мога да направя за моя сметка. За момента не мога да правя каталози и не смятам да развивам тук онлайн магазин. До 15- 20 ти януари времето ми е по- скъпо от парите, разбирайте ме както щете. За това от седмици насам подпитвам "това харесва ли ви, онова харесва ли ви". Ако искате непременно каталог, ще трябва да отмине огънят, на който се пека в момента. Полезни са ми дори и ориентири от рода "по- добре суитчър, отколкото елек" или "черното не ми харесва, предпочитам синьо", "бродерията на гърба не ми стои добре"... за да мога накрая да начаткам 40 червени, примерно, суитчъра в М, L, XL и 2XL, да ги снимам и да ви кажа "Граби народе, докато има". Имам предвид и червеното елече на "Пижо- клуб". Никакъв проблем не е да го направя, просто ми трябва да усетя какво ви харесва най- много. Ей, ще спретна една анкета накрая, ама не съм правил до сега.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Тропчо, изброй какво искаш да има в анкетата(ако трябва на ЛС), аз ще я направя в нова тема в началото още, че тук се разводнихме бая.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Много мислих по въпроса, колега peichev68. Представям си един събор, посред зима, на една поляна... всеки е облечен с яке или шуба по разбираеми причини. Какъв суитчър, фланела или елек има под якето е все тая. Темата е започната като "лятна идея", но пренесена към зимата е малко подвеждаща. Доста ще се озоря да направя суитчър за -10 градуса. От друга страна, якето е много по- сложен артикул (брой и разположение на джобовете, свалящи или не подплати, ръкави...) доста по- скъп, а и не е сигурно, че на всеки ще му хареса. Отделна губерния тук са материалите. Дишащи, запарващи, водоустойчиви на ххх милиметра воден стълб и какво ли още не. Мисля на глас, понеже всеки ден се сблъсквам с подобни неща. Давам си сметка, че с гореизложеното се лишавам от част от потенциалните си клиенти тук, но съм длъжен да го напиша
          ОК, да започнем с нещо, пък ще видим докъде ще стигнем.
          Въпрос:
          Какво искам, за да ме познаят колегите през зимата?
          1. Суитчър.
          2. Фланела.
          3. Елек.
          4. Яке.
          5. Панталон- клин.
          4 и 5 ги слагам чисто информативно. Да се коментират клинове и якета, с различните им предназначения, е много късно за тази зима. Подобна анкета, обаче, би могла да е полезна и за следващата година, и не само за фирма "Тропчо".
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Якета не е лошо като идея, макар и да е късно, но пък за след нова година.. Та ще чакам, да ги видим
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              ...
              ОК, да започнем с нещо, пък ще видим докъде ще стигнем.
              Въпрос:
              Какво искам, за да ме познаят колегите
              ....
              Винаги съм си мислел, че едно от най-разпознаваемите неща и вероятно най-търсен артикул биха били шапки с козирка, с бродирано лого. На пазара има както зимни (от вълнен плат, с "наушници"), така и летни варианти.
              Иначе, от изброените неща, аз бих си поръчал sweatshirt, яке и елек.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Анкетата тук.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                  Винаги съм си мислел, че едно от най-разпознаваемите неща и вероятно най-търсен артикул биха били шапки с козирка, с бродирано лого. На пазара има както зимни (от вълнен плат, с "наушници"), така и летни варианти.
                  Иначе, от изброените неща, аз бих си поръчал sweatshirt, яке и елек.
                  Шапки, мисля че се предлагат в съседната тема с календарите, за това не съм ги предвидил тук.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Да де, ама с този си вид (логото под формата на щампа), изглежда доста несериозно.



                    Съвсем по друг начин изглежда ето тази, каквато имам:



                    Или във вариант с директна бродерия:

                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Е за това ти стискам ръката!
                      E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Тропчо, това за авансово то плащане бе породено от по горните постове, относно материалите за производство на дрешките.Извини ме, ако несъм те разбрал. Ако имаш възможност пусни малка серия суичари и кажи в кои магазини можем да ги закупим.Според мен темата предстои по продължително развитие от това което очакваме, от към време.Много хора сме във форома, и всеки си има собственно мнение и виждане по темата.

                        Поздрави и успех!!!
                        Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
                        ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Някакво развитие по темата? Тропчо?

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            В момента следя анкетата. След 15- ти януари се заемам със суичърите, явно. Мисля да предложа тъмносин и сив, зависи какъв материал ще намеря. Преди половин година, цената на памука се вдигна и производителите на трико, в стремежа си да не загубят пазар запазиха цената на линеен метър, но олекотиха материала с около 40 гр/кв.м. В момента, двуконечната вата е просто по- тънка и калпава и е голям късмет да намериш читав материал, от който после да не те е срам. Не съм се отказал да направя нещо, просто в момента ми ври под краката.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Ок ,ще следим с интерес .
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Ще се правят ли нови тениски, скоро ?
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X