Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Ако се купят готови дрехи от тези, бродерията на панталона си е сериозна кушия. Трябва да се разпори джоба, да се бродира, после да се порне и крачола, за да се зашие джоба и накрая, да се ушие крачола наново. Ама, взех да се повтарям, пък и гледам, че повечето хора загубиха интерес към темата.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Тропчо, всички чакаме каталог с някакви дрехи за да изберем.. Не мисля, че има загуба на интерес.. Бродерията е страхотна, но чакаме да видим дрешките, че да избираме и да даваме поръчки!
      Поздрави!

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Мисля че има интерес, просто всеки чака да види конкретно предложение......Тропчо успех ти желая......и аз чакам да видя каталог.

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Ако се купят готови дрехи от тези, бродерията на панталона си е сериозна кушия. Трябва да се разпори джоба, да се бродира, после да се порне и крачола, за да се зашие джоба и накрая, да се ушие крачола наново. Ама, взех да се повтарям, пък и гледам, че повечето хора загубиха интерес към темата.
          Логото на панталона не е толкова важно. Лошото е, че ако се прави яке маи ще ги има същите проблеми (разпаряне на подплати и т.н) което не е добре... Маи ще трябва ад караме тая зима на сутчъри...

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Ако се купят готови дрехи от тези, бродерията на панталона си е сериозна кушия. Трябва да се разпори джоба, да се бродира, после да се порне и крачола, за да се зашие джоба и накрая, да се ушие крачола наново. Ама, взех да се повтарям, пък и гледам, че повечето хора загубиха интерес към темата.
            Има и по-лесно решение - бродерията да се направи на самостоятелна подложка и после само да се пришие или залепи към дрехата.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Преди има-няма 4 години, мина една подобна инициатива, по идея на Жоро Витиемов - нашивки с логото на форума:





              След като свърши изработеното количество, повече бройки не се произведоха и идеята "затихна".
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                1. Тази бродерия не знам колко струва, но някой си е оставил ръцете по нея.
                2. Чудесна илюстрация на недостатъците на пришиване, лепене и т.н. на готови емблеми. Оръфани, разнищени, подвити краища. С времето стават още по- зле.
                Нямам против да ви разпратя емблеми и да си ги слагате на каквото искате, за да възродим тази идея. Не знам какъв каталог очаквате от мен. Направете си труда да прочетете внимателно постовете ми в тази тема. Ако някой очаква да изработя мостри от всички цветове на елеци, суитчъри и фланели, избродирани, снимани на манекен и пипнати на фотошопа, мога да го направя едва към края на януари.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Има и друг вариант, но иска доста сериозна организация... Да се даде поръчка на някоя шивашка фирма, която да направи цялостното изделие. От ушиването до избродирането на логото. Това обаче както казах ще иска сериозна организация, защото предполагам никои няма да се захване с такова нещо за по малко от 1000 бройки... А дали фирмата ще е българска или китайска е въпрос за договорки и цени...

                  Имам и някаква идея. Офроуд медиа да организира поъчката, като за начало се съберат 200 - 300 сигурни поръчки (ако е необходимо и даже да се предплатят). От там нататък се поръчват 1000 броя, които все в един момент остатъка ще се изкупи, (ако нещата са изпипани и добре направени)

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    ...Имам и някаква идея. Офроуд медиа да организира поъчката, като за начало се съберат 200 - 300 сигурни поръчки (ако е необходимо и даже да се предплатят). От там нататък се поръчват 1000 броя, които все в един момент остатъка ще се изкупи, (ако нещата са изпипани и добре направени)
                    И кой предлагаш да финансира останалите 700-800 бройки?
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Аз ви предлагам именно този вариант. Изработване на цялостно изделие. Не ме карайте да придобивам търговски права, само и само да ви кажа как се казва фирма "Тропчо". А и, целта на занятието не е "ТЪРГОВСКА". Освен това, не ви искам 1000 бройки. Отворен съм за всякакво сътрудничество с медията, просто по този начин нещата придобиват друг характер.

                      П.П. Сметката е проста. Или първите 40- 50 човека ще "изгорят" и ще ме принудят да разкарам не само подписа, а и себе си от този форум, или ще се превърнат в първите ми рекламни лица.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                        И кой предлагаш да финансира останалите 700-800 бройки?
                        Ами медиата няма да продава на производствени цени... Примено ако изработката излиза 30 лв. Медиата ги продава за 50. Така при 300 закупени броя, реално ще бъдат платени почти 600 и остават за се платят още 300, като при продажбата им, известираните пари ще се възвърнат почти 2-но

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Струва ми се, че нулите ви идват малко в повече.
                          Glow, наистина ли мислиш, че ще се намерят толкова хора, които ще предплатят предварително, че и още 300-700 бройки?
                          От моя страна няма проблем, но едва ли всички разсъждават като мен.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Спряганите бройки вече не са "ентусиазъм", а "бизнес". При 1000 броя, цената вече е съвсем друга, времето и начинът за работа са други....
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Здравейте колеги,
                              имам предложение Тропчо да даде адрес или банкова сметка за предварително заплащане на суичарите когфато достигнем необходимия брои / средства / той да закупи необходимите материали и да ошие суичарите.
                              Стига сме си чесали езиците а да действаме. Може още дълго да си говорим по тгемата ,ама с приказки работа не се върши!

                              Евала на колегата /ТРОПЧО/че се енагърбил с тази задача! А ние само си говорим и толкова.
                              Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
                              ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                                Струва ми се, че нулите ви идват малко в повече.
                                Glow, наистина ли мислиш, че ще се намерят толкова хора, които ще предплатят предварително, че и още 300-700 бройки?
                                От моя страна няма проблем, но едва ли всички разсъждават като мен.
                                Ако ти харесва продукта, и си решил да го закупиш, какво значение има дали ще платиш сега или после? Аз не виждам разлика...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X