Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
    Трябва момчетата които правят тениските да потърсят нова фирма доставчик на потници, защото тези от сайта който Ви дадох обясниха по странен начин че не им доставили и т.н., така че май потници за сега няма да има. Но казаха че ще проверят на други места. Само да не стане късно за потници
    А за тениски, ако искате да правя нов списък, защото май имаше хора, които си поръчаха, но не успях да ги добавя.
    То тогава е време още отсега да предвидите суитшърт-и с логото на форума. Ще си помисля дали да не си поръчам тениска, пък с малко въобръжение и ножица може да стане и на потниче
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      То тогава е време още отсега да предвидите суитшърт-и с логото на форума. Ще си помисля дали да не си поръчам тениска, пък с малко въобръжение и ножица може да стане и на потниче
      Това за суичърите е идейно, дори се сетих и за едноцветни блузи с дълъг ръкав.........за потниците ще попитам днес и ще напиша как точно стоят нещата.

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
        Това за суичърите е идейно, дори се сетих и за едноцветни блузи с дълъг ръкав.........за потниците ще попитам днес и ще напиша как точно стоят нещата.
        Митко, питай и за суитшъртите ако е удобно

        П.п Взех си тениската. Благодаря! Много е хубава, нищо че ми е малко малка, пак ще се носи. Ако ще има още единс списък и аз се включвам с малко по-голям размер, ще видим колко.
        Последно редактирано от Preslav Peychev; 06-08-12, 14:55.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Ето го и новия списък с тениските:
          1. 2 бр. 3XL черна и зелена, Троян Еконт Валтер Вачков. Тел.0888992152
          2. 1 бр. XXL - ID:461127 с ник: kosio7808, СПИДИ гр.Варна ул. "Кракра" 32 тел. 052/603963 "Триера Варна" ООД


          За суичърите, говорихме го и ще измислим нещо. Мисля ако се правят суичъри да са с флекс, за да може цената да е по-ниска.

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Днес си взех тениските , благодаря . Добре изглеждат и материята е много приятна .
            емил златков
            паджеро 2.5тд
            ве стром 650

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              Супер са!!! Мерси Мите!!
              Р.С. стават ми

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Аз не разбрах дали тениските на форума и тези за събора имат някаква разлика. Но и да имат и да нямат искам две. Изискванията са ми тази за събора да е черна, все пак ще я нося 3 дена, но да не привлича UV-то. Да може като се къпя у морето хем тя да се пере, хем да се къпя със същия сапун. И най-вече да е бързо съхнеща, за да може от къпането до лягането в палатката да изсъхне, няма да ли лягам мокър я. А другата да е бяла, за да дразня планинарите.
                Абе май исках само да си поръчам две тениски различни по цвят, но еднакви по размер. До Севлиево, по Еконт, но до поискване, ама за сметка на това с наложен платеж. Телефона е в подписа, името и то, а размера да е М. Благодаря!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Привет. И Аз си получих тениската. Мерси.
                  MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    Аз не разбрах дали тениските на форума и тези за събора имат някаква разлика. Но и да имат и да нямат искам две. Изискванията са ми тази за събора да е черна, все пак ще я нося 3 дена, но да не привлича UV-то. Да може като се къпя у морето хем тя да се пере, хем да се къпя със същия сапун. И най-вече да е бързо съхнеща, за да може от къпането до лягането в палатката да изсъхне, няма да ли лягам мокър я. А другата да е бяла, за да дразня планинарите.
                    Абе май исках само да си поръчам две тениски различни по цвят, но еднакви по размер. До Севлиево, по Еконт, но до поискване, ама за сметка на това с наложен платеж. Телефона е в подписа, името и то, а размера да е М. Благодаря!
                    Само да споделиш с ник или без!?!?

                    П.П. Ако са без ник и са само черно и бяло, по добре от тук, защото при мен стават по-бавно.

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Благодаря Митко! От там си поръчвам.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                        Можеби съм изпуснал последната поръчка, но да си кажа...
                        1бр. зелена(каки) по бледата ХХЛ
                        1бр. кафява ХХЛ
                        без ник...
                        Руслан Лозев ЕКОНТ, офис, София, жк.Иван Вазов 0878две833девет3
                        Поздрави!
                        без ник...
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          За мен една сива ХL с ник Ангел Иванов/sereco1/.До гр.Царево до офиса на еконт тел 0884620933
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Тениските, които получих са на различни фирми и размерите XL са с видима разлика. Едната меко казано е огромна. Не е ли редно след като се ползват различни производители да се подберат такива, чиито размери са еднакви ?
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Тениските се поръчват от една фирма, която ги праща директно във фирмата която прави логото, след това идват във фирмата на моите приятели, където залепихме никовете (надявам се да ви харесва хрумването ни с разположението на ника). Доста цветове са и се получават разминавания. Затова има разлики в размерите.

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                Не схванах логиката в обяснението. Не ми харесва да давам пари за неща, които не мога да ползвам.
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X