Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски с логото на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тениски с логото на форума!

    И мойте дойдоха голямо благодаря изработката е супер само да вметна , че черните тениски не си отговарят на номерацията и е поне с два номера повече .Иначе зеленката ми седи супер .))
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

    Коментар


    • От: Тениски с логото на форума!

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Ееее, най-после се стих що си поръчах две тениски. За всеки джип по една....
      Така си е ....
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Тениски с логото на форума!

        Мите,има ли вариянт за по-голям размер? Да побере глобуса Ако не има ли вариянт аз да си купя тениски и да ти ги донеса? 2 броя сиви или черни 4ХL с ник!

        Коментар


        • От: Тениски с логото на форума!

          Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
          Мите,има ли вариянт за по-голям размер? Да побере глобуса Ако не има ли вариянт аз да си купя тениски и да ти ги донеса? 2 броя сиви или черни 4ХL с ник!
          И аз това викам колега, че глобуси много тук в България и незнаем колко е XL или XXL-ът да не са малко мънички.
          П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
          GSM - 088/8877521

          Коментар


          • От: Тениски с логото на форума!

            Някой, който си е поръчал тениска и е дошла, ще има ли възможност да каже какъв размер е и да измери ширината? Някой спомена, че не си отговаряли на размерите.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • От: Тениски с логото на форума!

              За мен 2 XL С ник "СтоЕнчА"
              като са готови ще се разберем къде да е срещнем.Най-много да тестваме на Дедо Владо барбекюто....
              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
              Mark Twain
              СтоЕнчA

              Коментар


              • От: Тениски с логото на форума!

                Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                Мите,има ли вариянт за по-голям размер? Да побере глобуса Ако не има ли вариянт аз да си купя тениски и да ти ги донеса? 2 броя сиви или черни 4ХL с ник!
                XXXL е най-големия размер, би трябвало да ти стане. Да те пиша ли в поръчката?

                Коментар


                • От: Тениски с логото на форума!

                  Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                  За мен 2 XL С ник "СтоЕнчА"
                  като са готови ще се разберем къде да е срещнем.Най-много да тестваме на Дедо Владо барбекюто....
                  СтоЕнчооо а цвят

                  Коментар


                  • От: Тениски с логото на форума!

                    Искам да поръчам една, размер L с ник ''stoqn78'', тъмно сива. Еконт Шумен офис Цар Освободител до поискване Стоян Димитров тел 0898328187.Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • От: Тениски с логото на форума!

                      Аз само да добавя че и моите са доставени на ръка. Благодаря за което!
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Тениски с логото на форума!

                        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                        XXXL е най-големия размер, би трябвало да ти стане. Да те пиша ли в поръчката?
                        Колега пиши ме и мен с две тенисчици XXXL с ник Цветан Димов !!! На адрес София офис Еконт на бул.Шипченски Проход 2 с наложен платеж, Цветан Димитров Димов 0888877521.


                        Предварително благодаря.......
                        П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                        GSM - 088/8877521

                        Коментар


                        • От: Тениски с логото на форума!

                          Първоначално публикуван от Цветан Димов Преглед на мнение
                          Колега пиши ме и мен с две тенисчици XXXL с ник Цветан Димов !!! На адрес София офис Еконт на бул.Шипченски Проход 2 с наложен платеж, Цветан Димитров Димов 0888877521.


                          Предварително благодаря.......
                          Цвят?

                          Коментар


                          • От: Тениски с логото на форума!

                            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                            XXXL е най-големия размер, би трябвало да ти стане. Да те пиша ли в поръчката?
                            Разбира се! 2 броя от 3XL с ник ianely. Цветовете са 8 и 9 от снимката. Само кажи как и от къде да ги взема когато са готови

                            Коментар


                            • От: Тениски с логото на форума!

                              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                              Разбира се! 2 броя от 3XL с ник ianely. Цветовете са 8 и 9 от снимката. Само кажи как и от къде да ги взема когато са готови
                              Напиши ми кода под снимката.

                              А ще ги поръчам като се съберат поне 40 бройки, защото това е ситопечат и за по-малко не им се занимава.

                              П.П. За сега това е списъка:

                              1. 2бр бели XXL с логото отпред и отзад с ник STRUGAREV.
                              2. 1бр. черна-XL- ник- peichev68,
                              3. 1бр. черна и 1бр. зелена XL размер с ника MADSHPIC.Христо Георгиев
                              4. 1бр. тъмно зелена, с моя ник Илия Христов, XL,
                              5. 1бр. черна XL, с ник I.Stoyanov,
                              6. 1 бр. черна, 1 бр. т.зелена, от най-големия размер ник edoors
                              7. 2бр. XL-ник СтоЕнчА (за щайгата)
                              8. 1бр. L, цвят тъмно сив, ник Варна
                              9. 1бр.L ник stoqn78, тъмно сива.
                              10. 2бр. 3XL ник ianely

                              Коментар


                              • От: Тениски с логото на форума!

                                И аз се записвам за тениски-3бр.,размер ХL.Едната да е черна,другите 2-тъмнозелени.
                                Еконт-Ямбол,ул."Искър-1".Моя телефон:0895443658

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X