Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София :)

    Колеги търся нещо елементарно. Надеждна аларма и свестен алармаджия в София
    Намерих подобна тема във форума, но била от 2011 и затова реших да пиша нова.
    За предпочитане е алармата да бъде CAN-BUS, но задължително алармаджията да не е гола вода!
    Дълбоко и искрено моля за помощ Каква аларма да монтирам и къде да я монтирам?

  • #2
    От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

    Освен имобилайзер и аларма работеща на отворена врата, нищо друго НЕ ти трябва. Реши ли някой да краде, НИЩО не помага. Алармаджии свестни не познавам. Аз лично ползвам такива срещу КАТ-София. Ако ти трябва телефон пиши на лични.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      ...Реши ли някой да краде, НИЩО не помага...
      Да, "те" са гении и оправят всичко само със строг поглед. Те са факири, но не се занимават с ремонти на непалещи автомобили и диагностика заради ниския адреналин при тая професия...

      Все пак да не преиграваме, а?
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

        И аз си търся алармаджия, който да може да ми оправи разпрограмираната аларма да работи пак с дистанционните си, но не намирам нещо. Не за друго, но без централно много цикъл с отключването и заключването. Преди години колегата Дисем ми я оправи, но след като вече не е участник тук, нещо му изгубих следите...

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

          Аз познавам добър алармаджия (поставя аларми), но е при нас в Нови Искър. Ако не ви е проблем.
          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
          (А1+)
          О877ООО98О

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            И аз си търся алармаджия,...
            За "Дисем" звънкай, за алармата, ivo-police има "Ровър" и читави ключари питай го....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

              Писа ми вече Иво, за което съм много благодарен. А инак се досетих, че с Димата няма как да не знаете, къде е ДисемЪт, той Димата ме прати при него още първия път. Трябва да мина да ви видя, но все не остава време...

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                Дайте координати и на сам колеги! Ще пиша и на Иво.
                Колега (Стоян) искам просто една аларма да вдига стъклата и да заключва. Нищо повече! CAN-BUS, защото имам вече едно дистанционно.

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                  Първоначално публикуван от spokoen Преглед на мнение
                  Дайте координати и на сам колеги! Ще пиша и на Иво.
                  Колега (Стоян) искам просто една аларма да вдига стъклата и да заключва. Нищо повече! CAN-BUS, защото имам вече едно дистанционно.
                  Такава аларма си взех от Световния Търговски Център (разбирай Илиенци) за 50 лв. и ми я монтираха алармаджиите (за които писах), срещу 40лв. Алармата е Тайванска, ако не се лъжа.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Такава аларма си взех от Световния Търговски Център (разбирай Илиенци) за 50 лв. и ми я монтираха алармаджиите (за които писах), срещу 40лв. Алармата е Тайванска, ако не се лъжа.
                    A какво ще кажеш за българските такива?
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      A какво ще кажеш за българските такива?
                      Не ги познавам, ама един човек ги рекламира при нас. Ако има интерес ще разпитам инж.Такев (май така се казваше човека).
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Не ги познавам, ама един човек ги рекламира при нас. Ако има интерес ще разпитам инж.Такев (май така се казваше човека).
                        Епа - питай - не ме интересува нищо по-специално - само да заключвам по мързеливата, па и ако дика жамците ще е чуденка
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Епа - питай - не ме интересува нищо по-специално - само да заключвам по мързеливата, па и ако дика жамците ще е чуденка
                          Е, то т'ва с "жамците" и заключването го могат всички аларми от повече от 15-ина години, дори и най-простите. Виж, ако си се насочил към конкретна марка и модел /може моделът да е на Л.С, че ще го сметнат за реклама/ питай, та да ти пишем нещо конкретно за съответната аларма.
                          Поздрави на "Сектата" Land Rover от тази на "открилите топлата вода"!
                          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                          First impression is not always true. Get inspired.
                          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                          Reading is sooo boring, unlike writing!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                            Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                            Е, то т'ва с "жамците" и заключването го могат всички аларми от повече от 15-ина години, дори и най-простите. Виж, ако си се насочил към конкретна марка и модел /може моделът да е на Л.С, че ще го сметнат за реклама/ питай, та да ти пишем нещо конкретно за съответната аларма.
                            Поздрави на "Сектата" Land Rover от тази на "открилите топлата вода"!
                            В "секти" не участвам - чети внимателно какво съм писал, но първо си свали цветните очила
                            Ако 15 години е някаква преклонна възраст за джип за теб - моят е малко по-стар
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте надеждна аларма и свестен алармаджия в София

                              PinMaster:
                              В "секти" не участвам - чети внимателно какво съм писал, но първо си свали цветните очила
                              Дори и самия начин на изказ говори обратното. Като че ли се чувстваш лично засегнат за това, че никой не е споменал "твоята" марка. Това със "свали цветните очила" ще го пропусна. Не ме познаваш, за да ми правиш квалификации нито за възгледите ми, нито за предпочитанията ми за годините на Джипа.
                              А конкретно в случая имах намерение само да помогна, с каквото мога за алармите. Последния ред от поста ми беше просто шега, провокирана от изказването ти в другата тема. Съжалявам, ако съм те засегнал с нещо. Но не ме карай да съжалявам и за желанието да помогна! Нищо лично!
                              Поздрави!
                              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                              First impression is not always true. Get inspired.
                              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                              Reading is sooo boring, unlike writing!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X