Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

    Не може и да връзваш с изолирбанд нито късите един за друг, нито сноповете.
    Мини ако искаш да видиш Сивия, това е посред София. Преди да е заминал за своите си ловни полета.

    Коментар


    • #17
      От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      минимумът е 1.5 кв. мм
      Видял ли си косъмчетата на новите бубута?
      Особено дойчовските!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #18
        От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

        Мани, не го занимавай с тия глупости. Такива вторични суровини ще му дам 200 кила, хем къщата ми ще се разчисти. Само дето после ще се върне да ме пребие, и ще е прав.

        Коментар


        • #19
          От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Видял ли си косъмчетата на новите бубута?
          Особено дойчовските!
          Да. По този повод съм видял и колко малко прах съдържа обикновен автомобилен пожарогасител. И колко полезно нещо е градинският маркуч.

          Коментар


          • #20
            От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

            Аз бих ти казал направо - не се вкарвай в такъв филм, освен ако това не ти е хоби и нямаш безкрайно свободно време и нерви. Кабелите с качествена изолация не се купуват от кварталния магазин и струват други пари. После проблемът с цветовете не е никак за пренебрегване. Не вярвам цялата инсталация да е тотална щета, затова си поправи само повредените участъци, като сменяш целия кабел без снаждане по възможност. Ако такова все пак се налага, използвай тунелчета за кримпване с подходящо сечение и ПВЦ изолирбанд за климатици (бял е на цвят и държи на топлина и масла по-добре от стандартния електричарски изолирбанд). За донор използвай инсталация от френски или японски автомобил. Италиански - в никакъв случай.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

              +1.
              Само с поправката че жиците от старинните фиати, сигурно са най-най-хубавите, които изобщо съм виждал. Дебели, дълги, и меки. Разни Регати, и каквото още се казваха онова поколение.
              Да, и от произведени в Германия фордове бягай. В тях е страшно - тънки като косъм, и корави като железен тел.

              Коментар


              • #22
                От: Кабели за ел.инсталацията на кола в София.Къде?

                Бе то и на старите Мерцедеси са им хубави жиците, ама вероятността да намери годна инсталация за смислени пари е малка. На моя 190 не съм намерил скапан кабел, освен върху мотора, дето постоянно се пекат, а е реколта '87.... Но по моргите има бая 190 и 124, та не е невъзможно да се спазари нещо на цена като за вторични.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X