Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Navionics за Андроид

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Navionics за Андроид

    Тоя Навионикс най ме изненада, че има карта и на Дунав.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #32
      От: Navionics за Андроид

      А! Бингооо! Гармин... Не искам да го виждам на лодка. Еле малко по-старите са ужас. Добре, че Симрад минаха на карти на Навионикс, че иначе беше ...

      Дунав все пак е европейска плавателна река. Пробвай някой коралов атол в Южния Пасифик. И после го търси на Гармин.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #33
        От: Navionics за Андроид

        Бърз преглед в Пилота показва повече инфо :








        Нещо.. на тия машинки им нямам доверие дори за в задния двор, та какво остава за морето.

        Коментар


        • #34
          От: Navionics за Андроид

          Аз за това казах- правиш си домашното. С бумаги, Интернет, плотери... Само с едното, рискуваш да потрошил коритото.
          И между другото, ние точно от там правим пари. Да казвам ли коя марина в Гибралтар е по-добра или защо не се спира във столицата на Фиджи? Пълнят лодките с електроника. И идвам, сядам, и обръщам плана на 180 градуса. Цветните мониторчета не показват всичко. Домашното ...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #35
            От: Navionics за Андроид

            Планирането за мен е част от удоволствието при едно пътуване

            Имам подробни планове и маршрути за няколко години напред

            Коментар


            • #36
              От: Navionics за Андроид

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              А! Бингооо! Гармин... Не искам да го виждам на лодка. Еле малко по-старите са ужас. Добре, че Симрад минаха на карти на Навионикс, че иначе беше ...

              Дунав все пак е европейска плавателна река. Пробвай някой коралов атол в Южния Пасифик. И после го търси на Гармин.
              Е то и Дунав не можаш да намериш на Гармин
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #37
                От: Navionics за Андроид

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                Бърз преглед в Пилота показва повече инфо :



                Нещо.. на тия машинки им нямам доверие дори за в задния двор, та какво остава за морето.
                Аз друго ли написах

                По гръцките острови най-добре да се гледа Пилота (Библията) и сътоветните G-XX карти. Следва плотера и после Navionics. Друга добра карта е MaxSea, ама не знам, дали има актуални версии, пък и за нея трябва лаптоп и външен GPS-приемник, т.е. малко е неудобно за кокпита.

                Коментар


                • #38
                  От: Navionics за Андроид

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  Планирането за мен е част от удоволствието при едно пътуване

                  Имам подробни планове и маршрути за няколко години напред
                  Ти направи ли сефтето на тапиите?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Navionics за Андроид

                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                    Е то и Дунав не можаш да намериш на Гармин
                    А, аз пък си мислех, че са се потрудили да вкарат плавателна река. Абе Гармин...
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #40
                      От: Navionics за Андроид

                      Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                      Ти направи ли сефтето на тапиите?
                      Не. Всички планове ми се провалиха.
                      Октомври, Ноември се надявам да си организирам някакво плаване.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Navionics за Андроид

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Бърз преглед в Пилота показва повече инфо :








                        Нещо.. на тия машинки им нямам доверие дори за в задния двор, та какво остава за морето.
                        Чакай сега, Пилота или друг източник на информация (ама ти по - добър от Пилота няма) за пристанищата е задължителен елемент. Без връзка с картите. Едно от нещата, които запомних от капитанския курс беше, че нямаш право да влизаш е пристанище, с което не си запознат.

                        А иначе самият Пилот си е прекрасно четиво и без да си капитан...
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • #42
                          От: Navionics за Андроид

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          А, аз пък си мислех, че са се потрудили да вкарат плавателна река. Абе Гармин...
                          Е защо им е - има само две посоки - по течението и срещу него. Не можеш да се загубиш...
                          Най-много през Рейн и Майн да излезеш на Атлантика, ама като видиш голямата вода завърташ наобратно и готово
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Navionics за Андроид

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Не. Всички планове ми се провалиха.
                            Октомври, Ноември се надявам да си организирам някакво плаване.
                            . Стискам палци да стане!Ноември не е ли късно малко, ще ти трябва и малко късмет за хубаво време. Ако визираш Гърция де.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Navionics за Андроид

                              Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                              ...Едно от нещата, които запомних от капитанския курс беше, че нямаш право да влизаш е пристанище, с което не си запознат.

                              А иначе самият Пилот си е прекрасно четиво и без да си капитан...
                              И викаш да си изям тапията? Хахаха Едно от последните- караме ог Флорида за Панама. Звъни телефона на собственика- сина му на Каймановите острови. Влиза с бойна крачка на мостика и вика "Карайте към Големия Кайман". И нали се сещаш колко съм запознат с "Големия Кайман"? Псуеш под сурдинка всякакви каймани, ама караш. Абе, мАни... Иначе добре са ви казали де. Нас за това ни наемат. Като му изброиш марините с все имената на мениджърите от Панама до Аляска, и си нает. Подвижна енциклопедия. Ама без Айпада не мърдам и до тоалетната.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #45
                                От: Navionics за Андроид

                                Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                                . Стискам палци да стане!Ноември не е ли късно малко, ще ти трябва и малко късмет за хубаво време. Ако визираш Гърция де.
                                Миналата година края на Ноември се скапа.
                                Аз бях в началото на една практика и беше много приятно. По това време пристанищата са празни, островите безлюдни, абе идилия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X