Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дисекция GPSMAP 60CSX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дисекция GPSMAP 60CSX

    Ето какво прави, човек когато си няма друга работа





    Няколко интересни родствени теми на колегите поляци:
    http://www.garniak.pl/viewtopic.php?t=3601
    http://www.garniak.pl/viewtopic.php?t=858
    http://www.garniak.pl/viewtopic.php?f=14&t=1591

  • #2
    До: Дисекция GPSMAP 60CSX

    Отворен е като "копърка с теслата". Кой му е надялкал така грозно екраниращите тенекета?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #3
      До: Дисекция GPSMAP 60CSX

      Ееее, а аз точно се бях вживял в ролята на електротехник и ..."копърка с тесла''!...Така си беше! ...Да си призная за даже смятам да го сглобявам на ново. Само се чудя как да възвърна херметичността му и да ползвам ли лепило, и какво Междудругото някакви идея какво се вижда на снимките?
      Последно редактирано от asterix85; 08-12-09, 22:31.

      Коментар


      • #4
        До: Дисекция GPSMAP 60CSX

        Остави лепилото, мажи го със силикон.
        Екраните трябва да възстановиш.
        Не трябваше да го закачаш, ами да дойдеш да ти дам отворения Г 38. В него има същото. Ех ...

        Коментар


        • #5
          До: Дисекция GPSMAP 60CSX

          Сега разбрах какво е helix antenna. Сега остава да загрея и как работи.

          Коментар


          • #6
            До: Дисекция GPSMAP 60CSX

            Аз па спрях да разбирам от къв зор им е. Далаверата и е малката ветрилност. Кръговата поляризация хубаво, обаче лява или дясна? Щото пък отразения сигнал е с обратна. И всичко пак отслабва с разни децибели.

            Коментар


            • #7
              До: Дисекция GPSMAP 60CSX

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Сега разбрах какво е helix antenna. Сега остава да загрея и как работи.
              Работи подобно на рупор http://en.wikipedia.org/wiki/Horn_(telecommunications) http://en.wikipedia.org/wiki/Helical_antenna

              Коментар


              • #8
                До: Дисекция GPSMAP 60CSX

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Аз па спрях да разбирам от къв зор им е. Далаверата и е малката ветрилност. Кръговата поляризация хубаво, обаче лява или дясна? Щото пък отразения сигнал е с обратна. И всичко пак отслабва с разни децибели.
                При GPS ти много не искаш отразени сигнали. После все едно ще ги изключиш от сметките като недостоверни.

                Коментар


                • #9
                  До: Дисекция GPSMAP 60CSX

                  Сега и ако някой помогне за НуВи 660... Искам да му сменя батерията. Тия от Гармин имат странно инженерно чувство за хумор. Имаше една тема - махаш антената и готово! Да ама не! Тия щипки вместо болтове като ги видя ми призлява... правят асоциации с китайските ментета.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дисекция GPSMAP 60CSX

                    Е те екраните са си му такива - от тънко фолио са. Може човека изобщо да не ги е пипал. Просто са си намачкани.
                    Последно редактирано от sparkybg; 09-12-09, 13:48.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дисекция GPSMAP 60CSX

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      ... правят асоциации с китайските ментета.
                      Всъщност са по-трудни за производство от болтовете, та не бият на ментета. Но за сметка на по-трудното производство, по-лесно се сглобяват. Съвет - използвай пластмасови ножове за хранене.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дисекция GPSMAP 60CSX

                        Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                        ...Само се чудя как да възвърна херметичността му и да ползвам ли лепило, и какво...
                        По магазините има полиуретанова паста (да не се бърка с пяна) която лепи доста добре. След изсъхване е леко еластична. Виждал съм я в Практикер и Бриколаж, на "салами" като силикона. Има я в бял, сив и черен цвят.
                        Преди да херметизираш джипиеса, го пробвай дали и как работи, че хубавите силикони трудно се разлепват и чистят.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дисекция GPSMAP 60CSX

                          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                          По магазините има полиуретанова паста (да не се бърка с пяна) която лепи доста добре. След изсъхване е леко еластична. Виждал съм я в Практикер и Бриколаж, на "салами" като силикона. Има я в бял, сив и черен цвят.
                          Преди да херметизираш джипиеса, го пробвай дали и как работи, че хубавите силикони трудно се разлепват и чистят.
                          Един глас и от мен за полиуретановата паста. Ето я в удобни разфасофки за 7-8лв броя.

                          http://www.elitsa-3.bg/auto_paint/dop_mat.htm#3
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X