Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    направих грешката да си кача по-новия софтуер на Гармина и ми изчезна БГ менюто
    има ли някакъв вариант да си го върна,помъчих се но най-добрия вариянт беше меню на руски
    SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      Единственият който се сещам е да минеш през магазина на Геотраде или моя в София. Моят се намира на Гурко 45.

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        искам да попитам могали да го използвам за автомобил

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Да по принцип този модел има рутиращи функции но няма гласови напътствия и само ти бибипка като стане някакво събитие и трябва така или иначе да гледаш дисплея на ГПС-а за да видиш накъде да завиеш по неговите напътствия, но като цяло е и с малък дисплей което също е неудобно при неговото разчитане когато е сложен на таблото. Ако смяташ да го ползваш много в автомобил може би по удачния вариант е отделен автомобилен навигатор или някакво друго устройство като например ПДА или телефон с по-голям дисплей на което може да се подкара Garmin Mobile XT или друг навигационен софтуер.
          Последно редактирано от icpart; 09-09-09, 15:00.

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            Аз лично ползвам GPS комбинирано с лаптоп и NRoute на Garmin. Върши добра работа ако има кой да ти държи лаптопа така, че да го виждаш бидейки зад волана.
            А ето и един разтоварващ случай, където 60CSx (дори в случая само 60 CS) служи за нещо: момиченцето на снимката празнува третия си рожден ден и притежава недвусмислено доказателство, че именно в трои ден е било на височина 2081 м. За нас, морските хора това е впечатляващо, още повече за тригодишно дете, което последните 130 м е изкачило само.
            Прикачени файлове
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              здравейте
              да попитам мога ли на garmin60CSx да сложа няколко карти и да си избирам с коя да работя

              не му разбирам много на гармина
              мерси

              Какво имате против главните букви и препинателните знаци?
              Последно редактирано от Pacific; 11-11-09, 22:55.

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Може! Както сте в картата натискате бутон Menu после избирате Setup Map. Давате на дясно докато отидете на иконката (i) и там има списък с картите. Със стрелка надолу отивате в списъка и може да включвате или изключвате картите индивидуално. Може с натискане на бутон Menu, да се включват и изключват цели продукти.

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  Нещо май съм отсъствал на някой урок.

                  1. Качих 5.01 CYR, но всички надписи са "ероглифи". Трябва ли да ъпдейтвам нещо или греша някъде?

                  2. Имам спомен, че сме коментирали, че базовата карта не може да бъде изтрита. Но на моя приемник има само населените места /за извън БГ/ и никакви пътища. Аз ли съм ги скрил някак или са изчезнали при някой ъпдейт?

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                    Нещо май съм отсъствал на някой урок.

                    1. Качих 5.01 CYR, но всички надписи са "ероглифи". Трябва ли да ъпдейтвам нещо или греша някъде?

                    2. Имам спомен, че сме коментирали, че базовата карта не може да бъде изтрита. Но на моя приемник има само населените места /за извън БГ/ и никакви пътища. Аз ли съм ги скрил някак или са изчезнали при някой ъпдейт?
                    Качи картата с латиница...
                    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                      Качи картата с латиница...
                      Така и направих, но означава ли, че 60CSx не вървят карти на кирилица?

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                        Така и направих, но означава ли, че 60CSx не вървят карти на кирилица?
                        Това означава. Не поддържа кирилица. Има някакви руски варианти за кирилизиране на 60-ката, но никой не дава никакви гаранции.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                          Така и направих, но означава ли, че 60CSx не вървят карти на кирилица?
                          Вървят, но трябва да си сложиш кирилски фърмуер. В Геотрейд или в моя магазин могат да ти го сложат. Ако нямаш път към София, може да го изпратиш по куриер и ще ти го върнем обратно. Услугата струва 10лв.

                          Ако се разровиш по форума вероятно ще намериш как да си го направиш сам.

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            ...в моя магазин могат да ти го сложат...
                            Знаех си, че това е правилното решение.

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              Здравейте, препоръчаха ми този форум като такъв, в който мога да намеря отговор на въпроса си. Та той е следният. Притежавам въпросният gps 60csx и нещо не мога да се справя с него. Опитвам се да кача карта (пратиха ми в img формат) но не се получава. Компютърът засича апаратчето но когато вляза в my computer го няма. Появява се когато през setup-а го направя на USB mass storage, но пък тогава няма папки в които да сложа картата. Защо така се получава и къде бъркам

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                За разлика от повечето USB джунджурии, 60 CSx не се появява на PC като removable disk. Никога няма да го видиш с експлорера. Връзката с него става с програмата MapSource. Би трябвало при покупката му да си получил диск с инсталация за тази програма. Ако нямаш, в този форум лесно ще прочетеш как да си инсталираш MapSource. Имай предвид, че ако си изтеглиш последната версия от сайта на Garmin, няма да стане. Трябва ти първоначална инсталация. Действай.
                                Апаратът е много хубав. Моят е по-старата версия (60 Cs) и още съм с него. От 2005 г.
                                Успех !
                                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X