Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Здравейте колеги,купихси 60 csx,но така и не можах да намеря от каде да превключвам между пешеходец и автомобил.Ако някой знае ще му бъда благодарен да сподели.Благодаря ви

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      Setup>Routing>[Follow Road Options...]>Calculate Routes for: Pedestrian

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Setup>Routing>[Follow Road Options...]>Calculate Routes for: Pedestrian
        Благодаря ти.Просто не мога да повяряам че не съм го видял

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          аз съм с етрех виста нсх и имам проблем когато търся в пои по блок нищо не ми показва ок какво може да е

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            Първоначално публикуван от aqx Преглед на мнение
            аз съм с етрех виста нсх и имам проблем когато търся в пои по блок нищо не ми показва ок какво може да е
            Търси всички обекти. Внимавай как точно пишеш името. Най-лесно е ако първо потърсиш квартала или града, след което пускаш търсене оттам и търсиш всички ПОИ по най-близко.

            Пример:
            Find->Cities->Sofia
            Намираш София и след това натискаш бутона за меню:
            Find near Here->All POI, после пак меню и Nearest Containing.
            После от излезлия списък си търсиш блока в квартала, който те интересува.
            Така е най-сигурно, че ще си намериш блока
            Само да те подсетя, че Вистата не поддържа кирилица и ако си заредил кирилишка карта, нищо няма да ти намери.

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Има руски софтуер за Виста. Търси го тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=42540, последната версия е 2.80.

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Здравейте.Мъча се с едно тракче и немога да го подкарам.Значи качвам трака заема пространство в GPS-а но не ми се явява като трак.Явно бъркам някъде,но незнам къде?Качвам и трака.
                Прикачени файлове
                "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                  Здравейте.Мъча се с едно тракче и немога да го подкарам.Значи качвам трака заема пространство в GPS-а но не ми се явява като трак.Явно бъркам някъде,но незнам къде?Качвам и трака.
                  Като гледам, името на трака ти е "Active log ..." Като го качиш с това име ти отива в Active log, а не в Saved tracks и затова не можеш да го видиш и използваш.

                  Пробвай да го преименуваш. Освен това, преди да го качваш, вземи да го нарежеш на парчета от по максимум 500 точки, защото ще ти го отреже автоматично, ако тръгнеш да зареждаш толкова голям трак.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Чавдаре,сърдечни БЛАГОДАРНОСТИ проблема се реши благодарение на теб.Поздрави
                    "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      GPSMAP 60Cx/60CSx/76Cx/76CSx (for WebUpdater) software version 3.90 as of March 27, 2009

                      http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=1235

                      Change History

                      Changes made from version 3.70 to 3.90:
                      • Added support for maps greater than 2 GB.

                      Коментар


                      • Здравейте,имам едно питане за 60цсх.Направих едно дълго пътуване с желанието да запиша трака.След като знаех,че няма да се събере като активен лог, а не исках да сейвам,защото яко се разреждат точките му зададох да го записва и върху СД картата.Но след като свалих трака на компютъра имаше изненада - не се е записал целия, а е спрял на 1.31мб.Има предостатъчно място на катрата.Интересува ме има ли някакво ограничение относно големината на файловете и на сд картата.Те бяха общо 3 gpx файла.

                        Благодаря предварително!

                        Едит:
                        П.П:Никой ли не знае
                        Последно редактирано от asterix85; 05-05-09, 19:11.
                        И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          Първоначално публикуван от Asterix Преглед на мнение
                          Здравейте,имам едно питане за 60цсх.Направих едно дълго пътуване с желанието да запиша трака.След като знаех,че няма да се събере като активен лог, а не исках да сейвам,защото яко се разреждат точките му зададох да го записва и върху СД картата.Но след като свалих трака на компютъра имаше изненада - не се е записал целия, а е спрял на 1.31мб.Има предостатъчно място на катрата.Интересува ме има ли някакво ограничение относно големината на файловете и на сд картата.Те бяха общо 3 gpx файла.

                          Благодаря предварително!

                          Едит:
                          П.П:Никой ли не знае
                          Не знам да има ограничение. Записвал съм и по-големи файлове от 1.3мб. Имал съм проблеми при силни вибраций (на мотора) с лош контакт на картата когато ползвам различни карти от SanDisk. Обикновено са малко по-тънки от сандиск-а. Слагайки хартийка зад картата помага. Също малко контактен шпрей от този мазният също помага.

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            Хмммм,как не се бях сетил може и да си прав, Събине Доста я пораздрусах колата,а антената на ГПС-а беше затъкната между стойката и предното стъкло и вибрираше постоянно.Обаче изниква въпроса, ако се е разместила СД картата, не би ли трябвало да не чете и самата ГПС карта от картата памет?????

                            Благодаря за отговора!
                            И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              Ами не знам самите протоколи как работят, но предполагам, че може да се е получила грешка при писане. А на мен ми се е случвало и цялата карта да изчезне от випрация, което си е грешка при четене

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                Как да направя Gps-са (Garmin 60CSX) да покава скоростта в Km/h а не в Mp/h? Благодаря преварително!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X