Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN 60CSX проблеми с позиционирането на картата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GARMIN 60CSX проблеми с позиционирането на картата

    Здравейте , имам следния проблем имам от скоро 60CSX и не мога да променя начина на изобразяването на картата давам му по курса и нищо не се променя винаги е на север???
    как мога да оправя проблема .60-ката ми е с оригинален БЪЛГАРСКИ и аз се учудих ,но ми казаха от технополис че са го пращали в ГЕОТРЕЙД и те са му сложили Българския.Всичко е ок с изключение на по горе описания проблем.Имам и NUVI 250W и при него не е проблем на север на север по курса по кураса.
    Ао някои има идеи да помага ако има идеи??
    Последно редактирано от neweso; 13-04-09, 21:17.
    ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

  • #2
    До: GARMIN 60CSX проблеми с позиционирането на картата

    Ако те съмнява че проблема е в българския език на менютата то защо не пробваш да го сложиш на английски и оттам да промениш опцията на в Map Setup- General полето Orientaion на Track up и ако и в този случай не работи то тогава най вероятно нещо е бъгав софтуера или не знам може и да е друго.

    Коментар


    • #3
      До: GARMIN 60CSX проблеми с позиционирането на картата

      Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение
      Здравейте , имам следния проблем имам от скоро 60CSX и не мога да променя начина на изобразяването на картата давам му по курса и нищо не се променя винаги е на север???
      как мога да оправя проблема ...
      Освен да зададеш изобразяване на картата "Track-up" (По курса) имаш още една настройка, която се намира непосредствено под първата. В английската версия се казва "Below" и чрез нея избираш под какъв мащаб да ти показва картата по курса. Примерно при мен там е 1.2 км.
      При зум под тази стойност картата се показва в режим Track-up, а над нея - както си е на географските карти севера отгоре.

      Най-вероятно си държиш зума над зададената стойност, поради което картата ти се изобразява със севера горе.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: GARMIN 60CSX проблеми с позиционирането на картата

        Мерси за отговорите утре ще пробвам.
        ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

        Коментар


        • #5
          До: GARMIN 60CSX проблеми с позиционирането на картата

          Намалих увеличението както каза Чавдар и всичко си доиде на мястото.
          Благодаря за идеите.
          ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X