Обява

Свий
Няма добавени обяви.

eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

    Здравейте!
    Искате ли да има българско меню в GARMIN eTrex Vista HCx? Ами нека да си преведем! Правено е вече от поляци, руснаци и т.н.т. А и превода на asterix85 за GPSMAP 60CSx е успешен: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=50953
    Заемам се с превода, но понеже работата е много търся доброволци, с които да я разделим. Моля всички, които имат желание (и възможност) да помогнат да, ми пишат ЛС.
    Само с мързел не става, трябва и акъл...

  • #2
    До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

    Има още неточности за доизчистване, но ето малко междинни резултати.
    Благодарности на колегата asterix85 !






    Последно редактирано от asterix85; 24-03-09, 19:46.
    Само с мързел не става, трябва и акъл...

    Коментар


    • #3
      До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

      Колега, имам същия GPS, с английския език се справям също, свободното време ми е малко, но с удоволствие бих помогнал за тази кауза.

      Коментар


      • #4
        До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

        Първоначално публикуван от dannie78 Преглед на мнение
        ... с удоволствие бих помогнал за тази кауза.
        Благодаря за предложението, но превода вече е готов. Остава само да поправя някои грешки.
        Само с мързел не става, трябва и акъл...

        Коментар


        • #5
          До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

          Менюто е готово, но няма голям смисъл да го публикувам. Геотрейд твърдят, че имат БГ меню за eTrex Vista HCx.
          http://www.garmin.bg/?s=5&i=71
          Навите апарати щели да се продават с БГ, а ако някой иска да му ъпдейтнат стар апарат с БГ версия - 24 лв.
          Ако някой се сдобие с тяхното меню - моля да сподели впечатления тук.
          Само с мързел не става, трябва и акъл...

          Коментар


          • #6
            До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

            Според мен има все пак смисъл да го публикуваш това меню все пак си вложил доста усилия в превода. Пък и например за мен не ми се иска да им плащам на онези тарикати от Геотрейд за български ъптейд на софтуера даже според мен би трябвало да го пуснат безплатно за техни клиенти при положение че го продават с вече вградено такова. Например моят etrex е купуван от тях и даже още е в гаранция но надали ще получа такъв ъпдейт и първо на първо ако не си от София е проблем, защото е необходимо да се праща с куриер и допълнителни разходи и въобще затруднения.

            Коментар


            • #7
              До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

              Не само за etrex са направили българско меню.
              60csx и 76csx също са се сдобили с такова.
              Но според мен е важно коя точно версия са превели.
              Защото ако си ъпдейтнеш софтуера на GPS-а с Webupdater BG менюто ще изчезне.

              Коментар


              • #8
                До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                Дали има версия 3.00 на български ??

                Коментар


                • #9
                  До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                  Наистина ще е много добре, ако имаме преведено на български новата версия.
                  Мога да помагам с нещо ако трябва...
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                    Първоначално публикуван от antihristo Преглед на мнение
                    Менюто е готово, но няма голям смисъл да го публикувам. Геотрейд твърдят, че имат БГ меню за eTrex Vista HCx.
                    http://www.garmin.bg/?s=5&i=71
                    Навите апарати щели да се продават с БГ, а ако някой иска да му ъпдейтнат стар апарат с БГ версия - 24 лв.
                    Ако някой се сдобие с тяхното меню - моля да сподели впечатления тук.
                    Колега ако наистина си готов с превода публикувай го. В Геотрейд вече искат по 31 лв. за слагане на бг меню

                    Коментар


                    • #11
                      До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                      Само някой да не се учуди, ако от утре Геотрейд започнат да искат 31 лв.(или повече) за ъпдейт 3.00 с БГ меню!
                      Прикачени файлове
                      Само с мързел не става, трябва и акъл...

                      Коментар


                      • #12
                        До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                        Мерси

                        Коментар


                        • #13
                          До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                          Колеги,следя темата и се чудя бг-менюто става ли и за eTrex Legend® HCx?Разликите м/у 2-та са малки,единствено компас и алтиметър,та затова питам.Поздрави!
                          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                          Коментар


                          • #14
                            До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                            Браво колега за свършената работа
                            Искам да попитам дали си го тествал на някой уред фирмуеъра че да съм съвсем сигурен преди да го сложа?
                            А иначе при евентуално лош фирмуеър или при неуспешно флашване може ли лесно да се възстанови с оригиналния фирмуеър такъв или дали е възможно да речем после в последствие да се върне оригиналния такъв. Питам защото не съм запознат с етрекса дали е възможно възстановяване или даунгредване до друг фирмуеър.
                            Ако исаш да го скрием от Геотрейд може евентуално лично само да се праща файла като някаква алтернатива, поне за това се сещам но и това не е сигурно.

                            Коментар


                            • #15
                              До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                              Браво и от мен на колегата antihristo за положения труд! Чаках с нетърпение да постави преведения фърмуеър за свободно сваляне

                              Ехх, ако имаше и някой такъв ентусиаст да се заеме да преведе 3.90 фърмуера на 60CSX ...
                              Ако исаш да го скрием от Геотрейд може евентуално лично само да се праща файла като някаква алтернатива, поне за това се сещам но и това не е сигурно.
                              Смятам, че подобни идеи за криене на фърмуера са излишни, даже ако ме питате преведеният фърмуер на antihristo вече не може да се скрие и наистина се чудя защо не го постави по рано Макар аз лично да не съм съгласен с това да се заплаща за такъв преведен фърмуер, факт е че всеки преводач сам решава дали да постави трудът си за свободно сваляне или не. Пример мога да дам веднага цък.

                              Колеги,следя темата и се чудя бг-менюто става ли и за eTrex Legend® HCx?Разликите м/у 2-та са малки,единствено компас и алтиметър,та затова питам.Поздрави!
                              Мисля, че става. Така че с разрешение на antihristo мога да променя заглавието на темата примерно на "eTrex Vista/Legend HCx - българско меню"

                              Поздрави,
                              Последно редактирано от asterix85; 20-06-09, 21:11.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X