Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

    Имам GPS-а от около две години. Преди два месеца започна да се изключва сам без значение с колко голяма карта се ползва. Просто както си работи и се изключва. Устройството ползвам в кола и с мотора ми, но резултата е един и същи. Като го включа отново продължава да следва маршрута, който е зададен. Носих го в сервиз на ремонт, защото е в гаранция, но там въпреки че стоя 20 дни, ми го върнаха и казаха, че работи и няма проблем. Ако някой се е сблъсквал с този проблем ще се радвам да го сподели а също и ако някой има идея какъв може да е проблема. Интересува ме дали въобще може да се оправи или просто трябва да го изхвърля. Бих искал и малко помощ какъв друг да си взема, без значение от средствата или да мина на устройство от типа на PDA. Основно го ползвам с мотора, ако това има някакво значение. Благодаря предварително.

  • #2
    До: Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

    Пробвай със свестни батерии, ние имахме същия проблем и след смяна на батериите се оправи.
    Последно редактирано от Pacific; 17-05-10, 11:52.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

      Аз с този модел имам проблема, че не може да си намери сателити, понякога и около 2 часа. Били сме с два и повече GPS устройства и само той дава такъв дефект, Отидох в сервиз, същия отговор - Всичко е ОК. Дали си е в мен дефекта или в устройството?

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

        Дефектен е навигатор.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

          Въпроса на Бойко е от 2008 г.
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

            Аз отговорих на trepetlika.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за Garmin Etrex Vista HCx

              Първоначално публикуван от trepetlika Преглед на мнение
              Аз с този модел имам проблема, че не може да си намери сателити, понякога и около 2 часа. Били сме с два и повече GPS устройства и само той дава такъв дефект, Отидох в сервиз, същия отговор - Всичко е ОК. Дали си е в мен дефекта или в устройството?
              Това постоянно ли го прави или от време на време и дали се случва много често? Ако е доста често и от време на време наистина може да е от самия навигатор. Това е проблема в такива повреди когато не са постоянни че трудно се откриват и явно не си улучил точно този момент когато се е прецакал да го занесеш на сервиз.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X