Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS от телефона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GPS от телефона

    Какъв е проблема да захранва телефона от мотора? Трябват му два тела (проводник) и един 7805 и ток ще има винаги. А това "Няма ли беЗплатна карта някаде, щот гледах една, но струва 70лв?"

    ......вземаш си един Гармин за 150 лева чисто нов + ОФРМ с доживотен абонамент и си 6. Аз до последно бях на мотора с Гармин 205-ца, проблеми никакви, Гармина още го ползвам. Водата, студа и калта не му пречи.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #17
      От: GPS от телефона

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      Аз лично печеля още 16 часа...
      Печелиш още 16 часа на телефон с включена навигация или просто още 16 часа само за телефон?
      Ако е първото сподели моля те що за чудо е това устройство

      А и батерия за 20лв... Аз пробвах една такава преди време.
      Ми работи колкото за батерия от 20лв.
      Не издържах и купих оригинална за около 70лв.
      След това телефонът взе да изкарва по толкова, колкото и преди 5 години, каквато беше и идеята.
      Та не знам как ги ползвате тези бактерийки за по 20лв...
      Враг усраине

      Коментар


      • #18
        От: GPS от телефона

        Китайските батерии карат около 60 до 70% от времето на оригиналните. За 20лв върши работа. А и както казах, тя е за да не останеш без комуникация и евентуално да се прибереш с навигация.

        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
        Печелиш още 16 часа на телефон с включена навигация или просто още 16 часа само за телефон?
        Ако е първото сподели моля те що за чудо е това устройство
        Печеля още 16 часа навигация. Споделям: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163633
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: GPS от телефона

          Е каква е тази китайска батерия зя 20лева не ми е ясно . В ebay последно поръчах за на брат ми сони ериксон xperia x8 беше 6лева и не мога да кажа , че изкарва фрапиращо по малко от оригиналната с която беше купен телефона. Иначе подкрепям , че по правилния вариант за забъркване на триците е да се купи едно нуви 200-205 за 40-50лв от продавалника ( с дебнене две три седмици не може да не изкочи нещо) . Защото е неприятно при някое падане да останеш без телефон .

          Коментар


          • #20
            От: GPS от телефона

            LG Optimos L3 което иначе кара 4-5 до 10-12 дни с едно зареждане, стопи батерията докато е на зарядното в колата от 47% до 23% за по-малко от 2 часа. Пробвах го 2 пъти Шумен-Бяла и обратно, резултатът беше един и същ- сваля около 20% докато е на зарядното за по-малко от 2 часа. Програмата ми за GPS-a e iGO. Като GPS се справи перфектно, даваше същите грешки като гармин среден клас.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #21
              От: GPS от телефона

              Или телефона или зарядното не са ти наред. Най-вероятно зарядното ти е слабо.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X